reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień dobry:-)

My dopiero wstałyśmy. Rano tylko na moment z suńkami wyszłyśmy na sika i dalej w kimono;-) Gdyby jakiś debil nie zadzwonił to spały byśmy dalej.

Sabinka, ja też uwielbiam grzyby i zbierać i jeść. Ale na razie u nas lipa. Za sucho. A góry kocham, kiedyś wyjeżdżaliśmy w góry kilka razy do roku, ale teraz jakoś nam nie po drodze. Musimy nadrobić może w przyszłym roku.
 
reklama
Helloł !!!!

Anineczka to mieliście niezłe wypady....fajnie że się wybawiliście:laugh2:
Ja uwielbiam grzyby....zbierać i jeść aczkowliek wieki już nie zbierałam. a mieszkma zaraz obok lasu...aż wstyd sie przynzać ale nie byłam w lesie jakies 3 lata już:szok: a to zaledwie 100 metrów dalej :baffled:

Poza tym oczywiście mam kur...ce na ....na to co pisalam ostatnio na zamkniętym. Wczoraj była powtórka z rozrywki:wściekła/y:
Ale nie będe tu nic pisać bo przypuszczam że pewna osóbka to czyta:dry:

Więc w ramach odstresowania się od tego domu wariatów jadę na całe popołudnie to mojej kumpeli bo inaczej tu szału dostane:-p
A ona tez ma w domu różnie więc się powspieramy;-)
 
witam

poczytam później co tam się działo, jak mały uśnie.
U mnie z nowości to mam kotka (sammice) ma ok. 10 tygodni :-):-)
Powiedziałabym że weekend bardzo się udał, gdyby nie to że jakiś 2 pedałów rozwaliło nam szybe w samochodzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


teraz mam jeszcze wiecej roboty, bo na zmaine zmieniam Davidka albosprzzątam kuwete :-D:-D ale co tam,


Miłego dzionka kochane mamuśki
 
Hej hej

Bira zdjęcia zaraz wstawie gdzie trzeba :tak:
A co do grzybów...Uwielbiam zbierać i jeść.
Moi teście to już maniacy grzybiarstwa i wędkarstwa :rofl2:
A teraz moi rodzice kupili domek nad jeziorkiem i pod laskiem a że w końcu udało nam się kupić bilety do Pl od 18>09 do 4.10 to napewno grzyby mnie nie miną :rofl2::-D
Lece poczytać Elbra na zamknięty bo już dawno mnie nie było :sorry2:
 
dzien dobry
znowu wpadam jak po ogien
bylam juz rano w Ikea itp a jutro jedziemy w gory wiec nie mam na nic czasu

tylko ma pytanie :...................wiem ze to nie ladnie tak tylko pytac i nie czytac co u was ale ..... buuuuu nie mam kogo o to zapytac

co potrzebuje dziecko na basen ?????????????????????
 
Dzieńdoberek,
bira , sabinko byłam na rozmowie w poniedziałek, w środe szefowa oddzwoniła , w czwartek byłam na próbie (10 godz.:szok:ślałam że padne ,no i strasznie tęskniłam za Oliwcią:sorry2:) a w sobote juz pracowałam tez cały dzień (12-24 ) bo 2 imprezy i do tego ruch na maksa :szok: , wczoraj ledwo żyłam , chcieli żebym była dzisiaj też ale nie mają żadnej imprezy i powiedziałam że nie moge muszę z nimi jeszcze pare rzeczy wyjaśnic , ach dużo by gadać , dzięki że pytacie :-):-)

sorki nie poodpisuje:sorry2: , nadrobiłam coprawda ale n ie mam weny :rofl2:, troszku nie moge sie dogadać z moim ślubnym:baffled:, a w czwartek mamy rocznice i mieliśmy fajne plany po raz pierwszy na rocznice ale nic z tego chyba nie wyjdzie :-:)-:)sorry2:

no a Oliwcia pepla za dwóch słodziak:-) , robi sie straszny złośnik :wściekła/y:jak nie dostaje tego czego chce:-D, nie raczkuje za to chce tylko stać na nóżkach mimo że nie umie utrzymać równowagi i trzeba ją cały czas trzymać:-D , przesypia całą nocke od 21 - 8 , ogólnie jest kochana :-):-D:-D


 
Padam... Inga ma gorączkę, jest marudna na maksa, nic nie mogłam dzisiaj zrobić tylko ją nosić, bo nawet bawić się nie chciała:baffled: Mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej, jak nie, będę musiała iśc do lekarza...

Anineczka, zaraz idę na odpowiedni wątek:-) Fajnie macie z tą działeczką :-)

Wisienka, gratuluję nowego domownika:-) Pochwal się zdjeciami. I skąd to szczęście? Planowaliście czy tak po prostu się znalazł?

Elbra, jak wizyta u koleżanki?

Dziunia, no to nieźle z tą robotą. A oni nie wiedzieli, ze masz małe dziecko, żeby Cię rzucić od razu na tyle godzin? Masakra...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry