reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień dobry:-)

Beata, jak wyjazd? Mam nadzieję, ze udany:-)

Sabinka, nie opuszczaj nas na tak długo. Dobrze, że z Kapikiem już ok. I gratulacje dla małego za postępy:-)

Asix, super, ze praca ok. Jak się już wdrożysz to będze Ci łatwiej. Początki zawsze są trudne:-) Ważne, ze teściowa się spisuje:-):-) Brawo dla niej:-) I oby jej tak zostało:-)

Karinka, super, ze sklep fajnie prosperuje. Będzie coraz lepiej:-)

Anulka, chętnie udostępnię moje konto:-) Masz do wyboru widzę do koloru:-)

Do mnie właśnie jedzie rodzinka z Poznania. Przywożą mamę i posiedza dwa może trzy dni:-) Fajni ludzie bardzo:-) Inga śpi a ja muszę znowu podłogę odkurzyć i umyć, bo psy syfu nawnosiły, ale co tam, przeżyję;-)
 
reklama
My juz po spacerku... padam na nos:-p:-p

ELbra, Bira... dzieki kochane... Sabinka juz mi kupila:laugh2::-p:-p Sabinko, jeszcze raz dzieki za fatyge... ale ubaw bezcenny:laugh2::laugh2::laugh2:

Bira... fajni goscie to fajna sprawa - takich lubie:tak:

Och... zaraz Oskar bedzie jadl obiadek... i mam nadzieje utnie sobie drzemke... bo ja jakos odplywam...

zajrze potem, pa
 
witam wieczorowo:-)

Bira dzięki;-)
Asix miłej pracy i zagladaj częsciej:-)
Anulko no powiem szczerze ze dałaś czadu z tym allegro heheh;-) ale numeru konta dalej nie przysłałaś:-) hihihihihi
Elbra elo:-)
Beatko jak po wczasach?;-)
Karinka super że interes sie kręci
Mirka jak po wizycie gości:-) napewno miło:-)

kochane rozmawiałam dziś przez telefon z Lilką naszą:-)
odpoczywa:-) wszyscy wkoło niej skaczą:-) wiec to wielki plus...ale neistety coś jej ciśnienie szwankuje i strasznie spuchła...no i jak pytałam o lekarza jej to powiedziała że najchętniej to by ją położył do szpitala na obserwacje...ale ona nie chce...ehh ta nasza Lilka ale z drugiej strony co się jej dziwić jak pojechała odpoczywać a nie do szpitala...
co jeszcze...aha...jak zapytałam o siusiaka:-) hehe to mówi że siusiaka nie widziała ale jajko TAK:-) hihih nawet fotkę ma :-) dumna mamusia:-) no to tyle..
ja wyszorowałam całą chatkę:-) obiadek u teściowej był więc miałam luzzz a teraz czekam na zanjomych i dziś zamówilismy pizze;-) bo dawno nie było:-)
to miłego wieczoru kochane i wielki buziak:-)
 
Sabinko... oj nwet nie mow...:-p:laugh2: a konto moge podac... zawsze:-D:-D

Elbrus... ach... mial byc laptop...:-D:-D no ale nie bedzie:-D:-D plissss nie pros bym tlumaczyla czemu:-p:zawstydzona/y::-:)-D bardzo to zawile:-p:laugh2: mezus dostal po ogonie i zaplaci 39zl allegro... no ale wie, ze chcialam:-D:-D
 
dziendobry!!
mam chwilke to popisze no i poczytam co u was dopoki wszyscy jeszcze spia-oczywiscie oprocz malego ktory juz mi tu zaczyna kwiczec,ehhh!!:baffled:
dobra szybko co u mnie...
nowa praca-mhhhhhhhhhhhhh...........
fajna jak robie to co nalezy do moich obowiazkow no i jak jestem na rano-wracam usmiechnieta no i prawie nie zmeczona no ale ze jestem nowa to wrzucaja mnie na popoludniowki czyli do 21,22 no a wtedy jest zapierdziel bo jest zamkiniecie sklepu-masakra!!! no i robie doslownie wszystko i jak wracam to nie wiem jak sie nazywam-no i maciek znowu w nocy na jedzenie wstaje-ehhhhhhhh... jestem mega niewyspana, niech tylko mlody przesypia nocke to bedzie lzej...
a nastepny tydz. same popoludniowki:dry:
z tesciowa narazie ok nie mamy zadnych sprzeczek no i mackiem zajmuje sie super-no ale to pierwsze dni ... mam nadzieje, ze jej tak zostanie...:tak:
dobra podczytam troche co sie u was dzialo tylko zrobie jakas kawusie i sniadanko...
Asix bidulo nie dawaj się wykorztstywać to ze jesteś nowa nie znaczy ze masz brać same popołudnia dobrze ze chociaż tesciowa daje wam spokój:tak:

Beatko, a co masz bidulko do roboty...?
Ach sprzątanie i prasowanie musze oprać męza na wtorek

Cześć kochane:-)

jestem i żyję...
podczytuję was czasem ale jakoś nie mam weny na pisanie...przepraszam...:-(
Wisienko kochana dzięki zę się martwisz i inne mamcie także bardzo dziękuje za pamięć:-)
postaram sie poprawić od nast. tyg...
Kapikowi na szczęscie gorączka i biegunka już przeszly..ale było cieżko...biedaczek mój mały...

Anulka jak chcesz to pisz na gg to klikne:-) nie ma sprawy...ja jestem tye że niewidoczna...
nie poodpisuje narazie Wam wybaczcie...

u nas Kapik dalej nie raczkuje i nie bedzie:-) hehehe za to pięknie stoi pięknie robi kroki chwiejne:-) pokazuje jaki urośnie duży robi papa no i gada:-) i to chyba tyle...:-) ale to i tak niewiele w porównaniu z wyczynami niktórych maluchów:-)
obiecuje od nast. tyg. poprawe jeszcze raz...bo w weekend bedzie brak czasu...:-)
ale u nas beznadziejna deszczowa pogoda:-(

buziak dla wszystkich mam i ich dzieciaczków:-)
sabinko odezwałaś się to dobrze:tak:i dobrze że Kapik ma sie lepiej

Dzień dobry:-)

Beata, jak wyjazd? Mam nadzieję, ze udany:-)

Sabinka, nie opuszczaj nas na tak długo. Dobrze, że z Kapikiem już ok. I gratulacje dla małego za postępy:-)

Asix, super, ze praca ok. Jak się już wdrożysz to będze Ci łatwiej. Początki zawsze są trudne:-) Ważne, ze teściowa się spisuje:-):-) Brawo dla niej:-) I oby jej tak zostało:-)

Karinka, super, ze sklep fajnie prosperuje. Będzie coraz lepiej:-)

Anulka, chętnie udostępnię moje konto:-) Masz do wyboru widzę do koloru:-)

Do mnie właśnie jedzie rodzinka z Poznania. Przywożą mamę i posiedza dwa może trzy dni:-) Fajni ludzie bardzo:-) Inga śpi a ja muszę znowu podłogę odkurzyć i umyć, bo psy syfu nawnosiły, ale co tam, przeżyję;-)
Bira Sabinko fajnie było tylko szkoda że tak krótko
 
Dobry wieczór:-)

U mnie już po gościach. Ina śpi i ja chyba zaraz dołączę:-)

Sabinka, super wieści u Lilki, ale może powinna skorzystać z tego szpitala... lepiej dmuchać na zimne..
 
reklama
Do góry