reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ladina, kopniak sprzedany;-)

Pusia,
super, ze z Kacperkiem już lepiej:-)

Wisienka, ale mu wieczór kawalerski zapewniłaś:-D:-D Mycie okien:-D To się chłop pewnie cieszy:-D

Aluśka, nieźle z dowodem... Trzymam kciuki, zeby jednak się znalazł. I gratulacje dla siostry:-)
 
reklama
Kacperek śpi , mąż już też więc i ja sie kłade bo kto wie jaka będzie nocka :baffled:. Jutro z rana jedziemy na weekend do moich rodziców bo w poniedziałek muszę sie tam podpisać w Urzędzie pracy jako bezrobotna :baffled:.

Jak by co to do po weekandzie (ale może jeszcze uda mi się tu zajrzeć wcześniej

Dobranoc kobitki


Alusia ale pech z tym dowodem , ale dobrze że prawko zdane :tak:
 
Czesc Wam dziewczyny

Jutro ponadrabiam co naskrobalyscie bo nie mialam nawet kiedy zerknac jak o 6 rano zaczelam teraz wlasnie zladowalam w domum i padam.\
Przeczytalam tylko u Beatki ze Lilka bedzie miala synka super GRATULUJE.:-D


DOBRANOC
 
Aluska... gratulacje dla siostry:tak::tak: noa z tym dowodem to moze faktycznie ktos skubnal... no i tak jeszcze odnosnie egzaminu, to dzis jest wyjatkowa data 08.08.08... moze przyniosla siostrze szczescie na egzaminie;-) zdala za 1-szym razem???
Szkoda, ze z ta praca to juz tak na 100%... ile ma mezus urlopu? I jak juz cos macie nowego na oku??

Pusia, daj zanc jak Kacperek i milego bycia u rodzicow...
(ps. nie wiem czy wiesz, ale jak nie bierzesz kasy z UP tylko chodzi o ubezpieczenie to mozesz byc ubezpieczona u meza, to nic nie kosztuje zaklad pracy czy nawet jego jak ma dzialalnosc, ja wczesniej biegalam do UP, mezus mial firme... a ja nie wiedzilam, ze moze mnie dopisac do ubezpieczenia i zglosic w ZUSie... ale juz wiem:laugh2::-p)

Bira, ja tez sie smialam z wieczoru kawalerskiego Dannego:-D:-D:-D
Wisienka, pokazalas mu gdzie jego miejsce w szeregu;-):laugh2::-p ...zartuje sobie, oczywiscie:-):-D:-D
 
Dzien dobry kobitki

Ale jestem senna maz zrobil mi przed 6 pobudke bo pojechal na gielde patrzec samochody no i jak juz wstane to potem nie zasne,a tak pospalabym sobie pozno poszlam spac.:tak:
Zaraz trzeba szykowac sie wczoraj tak pozno wrocilismy z towarem ze jest wrzucony na sklep na podloge-trzeba jakos to ogarnac.
Ide robic sobie olbrzymia KAWCIE:-)ktos ma ochote????????:tak:
Nie wiem czy pisa;am Wam juz o tym jak tak to przepraszam ale moj skarbek od jakiegos czasu robi slicznie kosi kosi lapki jak sie mowi a od wczoraj zaczal robic papa:tak:

Witam Kobitki:tak:

Jestem dziś padnięta:baffled:
Rano ( 8.00) odwiedziła mnie siostra bo miała egzamin na prawko :tak: potem po 9.30 udałyśmy się na spacer razem z dwiema koleżankami z osiedla i tak sobie spacerowałyśmy do 13.00 następnie wróciłyśmy do domciu żeby Amanda zjadła obiadek ja jakoś w tedy nie miałam ochoty jeść no i kurcze siorka spostrzegła że nie ma dowodu osobistego:szok: więc znowu wyszłyśmy na dwór żeby go poszukać może gdzieś wypad albo coś......
I tak cały dzień spędzony na chodzeniu i szukaniu i wypytywaniu się ludzi czy czasem nic nie widzieli:confused:.....masakra:baffled:
Mogę się pochwalić że egzamin zdała ale niestety go nie odbierze bez dowodu:crazy:
Pojechaliśmy nawet tam gdzie miała egzamin i samochód którym jechała został przeszukany i nic:crazy:
aż w końcu sobie uświadomiłyśmy że być może jak stała w kolejce w sklepie (strasznie dużo ludzi było)ktoś jej wyciągną myśląc że to portfel bo miął go w czarnym etui:szok::crazy: i tak po godzinie 16.30 udałyśmy się na policję to zgłosić a jak do dwóch tygodni się nie znajdzie to ma wyrabiać nowy....:confused:
A dzisiaj mój małż dostał pisemne wypowiedzenie i ma już urlop:-(

Wisienka miłego spędzania czasu z przyjaciółką :tak::tak::tak::tak:
Liluś serdeczne gratulacje z okazji męskiego potomka w brzusiu:-):-):-):-)

Aluska gratuluje dla siostry super ze zdala i caly stres ma juz za soba tylko kurcze szkoda tego dowodu.
Mam nadzieje ze znajdzie sie ja kiedys mialam takie szczescie ze mi odeslali;-)

...Karina, to lecisz 3 etaty:-D:-D

jak sie kreci w sklepie???

Dobra, ja tez mykam spac:tak::tak:

Dobranoc:tak:

Anulka jakos kreci sie zainteresowanie jest i to najwazniejsze mysle a reszte czas pokaze:tak:ale padnieta jestem momentami:-)
 
reklama
Do góry