reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Pusia, daj zanc jak Kacperek i milego bycia u rodzicow...
(ps. nie wiem czy wiesz, ale jak nie bierzesz kasy z UP tylko chodzi o ubezpieczenie to mozesz byc ubezpieczona u meza, to nic nie kosztuje zaklad pracy czy nawet jego jak ma dzialalnosc, ja wczesniej biegalam do UP, mezus mial firme... a ja nie wiedzilam, ze moze mnie dopisac do ubezpieczenia i zglosic w ZUSie... ale juz wiem:laugh2::-p)

Biore kase z UP (kuroniówkę) ale i tak jestem u męża ubezpieczona ja i Kacper bo Piotrek ma firme i w UP powiedziano nam że on ma obowiązek nas ubezpieczyc no i jesteśmy w jego książeczce :tak:

Kacper zdrowy wczoraj cały dzień miał 36,5 i dzis tak samo ale niestety w nocy sie obudził o 3 i miał opory z zaśnięciem :-(

Oki papap ide sie pakowac bo cos nam sie wyjazd opóźnia
 
reklama
dziendobry!!
mam chwilke to popisze no i poczytam co u was dopoki wszyscy jeszcze spia-oczywiscie oprocz malego ktory juz mi tu zaczyna kwiczec,ehhh!!:baffled:
dobra szybko co u mnie...
nowa praca-mhhhhhhhhhhhhh...........
fajna jak robie to co nalezy do moich obowiazkow no i jak jestem na rano-wracam usmiechnieta no i prawie nie zmeczona no ale ze jestem nowa to wrzucaja mnie na popoludniowki czyli do 21,22 no a wtedy jest zapierdziel bo jest zamkiniecie sklepu-masakra!!! no i robie doslownie wszystko i jak wracam to nie wiem jak sie nazywam-no i maciek znowu w nocy na jedzenie wstaje-ehhhhhhhh... jestem mega niewyspana, niech tylko mlody przesypia nocke to bedzie lzej...
a nastepny tydz. same popoludniowki:dry:
z tesciowa narazie ok nie mamy zadnych sprzeczek no i mackiem zajmuje sie super-no ale to pierwsze dni ... mam nadzieje, ze jej tak zostanie...:tak:
dobra podczytam troche co sie u was dzialo tylko zrobie jakas kawusie i sniadanko...
 
Dzien doberek:tak::tak:

Karina, to fajne, ze sklep wzudzil zainteresowanie, teraz juz bedzie coraz lepiej:tak::tak: jakiego autka poszukujecie??

Asix, no to graulacje dla tesciowej, ze poki co jakos nie jest toksyczna:-p:zawstydzona/y::-D oby tak juz miala:tak::tak: a co do pracy, to wierze, bo ja jak w nocy mam karmienie to rano jestem padnieta, a nie pracuje:-p:zawstydzona/y::tak:

Beatko, a co masz bidulko do roboty...?

Pusia, milego wyjazdu:tak:
 
Dziewczyny, ma prosbe, chce cos kupic na allegro, ale nie moge z mojego konta... bo maz zauwazy...:-:)zawstydzona/y: a to ma byc prezent;-) wiec jak moge ktorac prosic o klikniecie KUP TERAZ, to plisssss. Ja sobie reszte juz zalatwie... przelew, adres do wysylki... itp.
 
Cześć kochane:-)

jestem i żyję...
podczytuję was czasem ale jakoś nie mam weny na pisanie...przepraszam...:-(
Wisienko kochana dzięki zę się martwisz i inne mamcie także bardzo dziękuje za pamięć:-)
postaram sie poprawić od nast. tyg...
Kapikowi na szczęscie gorączka i biegunka już przeszly..ale było cieżko...biedaczek mój mały...

Anulka jak chcesz to pisz na gg to klikne:-) nie ma sprawy...ja jestem tye że niewidoczna...
nie poodpisuje narazie Wam wybaczcie...

u nas Kapik dalej nie raczkuje i nie bedzie:-) hehehe za to pięknie stoi pięknie robi kroki chwiejne:-) pokazuje jaki urośnie duży robi papa no i gada:-) i to chyba tyle...:-) ale to i tak niewiele w porównaniu z wyczynami niktórych maluchów:-)
obiecuje od nast. tyg. poprawe jeszcze raz...bo w weekend bedzie brak czasu...:-)
ale u nas beznadziejna deszczowa pogoda:-(

buziak dla wszystkich mam i ich dzieciaczków:-)
 
kochane poczytalam troche no i z tego co poamietam too:
aluska-wspolczuje tescia no i zrob porzadek z mezem bo dlugo nie pociagniesz(ja caly czas robie porzadki, no i jakos powoli leci:tak::-p:sorry2:

lilka-gratulacje syneczka w brzuszku ,pewnie k sie cieszy jak cholerka co???

bira-tesciowka jest the best!!

sabinka-halooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

dobra juz koncze bo mi tu nad uchem zrzedza no i jutro do pracki wiec musze sie wziac za robote w chacie, buziolki i do potem....
milego weekendu zycze jakbym juz przepadla:tak:
 
kochane przepraszam,ze na koncu no ale pozdrawiam i caluje wszystkie mamuski :****
anineczka,anulka, sabinka, bira,lilka, krecik,mirka,elbra,misia,ladina, anitt, wisienka (stary sklad pamietam bez podgladania no i chyba nikogo nie pominelam) no i oczywiscie karinka, pusia, beatka, aluska...
buziolki i spadam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry:-)
Karinko dla mnie kawka;-)
Mam dzisiaj tyle roboty ze nie wiem co najpierw:-(

ja też niewiem do czego rece włozyć więc spadam zacząć bo inaczej nie skończe do jutra :baffled:

Dziewczyny, ma prosbe, chce cos kupic na allegro, ale nie moge z mojego konta... bo maz zauwazy...:-:)zawstydzona/y: a to ma byc prezent;-) wiec jak moge ktorac prosic o klikniecie KUP TERAZ, to plisssss. Ja sobie reszte juz zalatwie... przelew, adres do wysylki... itp.

Anulka hcchesz to daj znać co to ci zamówię.
 
Do góry