reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
anulka no może gdzieś wyjechała, bo sabinki to ja już z 3 dni nie widze


Widze, ze u Lilki wymarzony chlopczyk:-D:-D, pewnie radosc na calego w rodzinie:-D Oby tylko zdazyli wrocic do domu na czas;-)

Ladina a jak u Ciebie rodzinka zareagowała na 2 chłopaków? :-D:-D



ja to się cięszę jak nie wiem co, że Lilka będzie miała synusia, aż niewytrzymałam i wysłałam jej wczoraj sms, ale nie wiem czy dostała. :-):-)


do mnie dzisiaj wieczorem przyjeżdza przyjaciółka z Londynu i zostaje do niedzieli :-):-) zrobimy sobie coś ala wieczór panieński, ale raczej nigdzie ne wyjdziemy bo z cycowym maluch się nie da :dry:
ma przynieść butelke wina to chociaż w domu się upijemy :-D:-D:-D ale będą jaja
 
U mnie wielkie sprzątanie:-) W związku z tym, że pada nie da rady wyjść na porządny spacer z domu to jesteśmy uziemione:baffled:

Ingowy pokój lśni, nawet podłoge nabłyszczyłam. W kuchni wszystko łącznie z meblami umyłam:szok: (sama się sobie dziwię...) a zaraz zaatakuję sypialnię.

Sabinkę widziałam na NK, więc się chyba nie urlopuje...
 
Wisienko u mnie w rodzinie to raczej sa preferencje dziewczynkowe;-) Moja matka to by same wnusie chciala a narazie ma 5 wnuczkow i 2 wnuczki- 3 w drodze;-) Wiekszosc sie za glowe lapala bo nie dosc ze blizniaki to jeszcze chlopy=lobuzy;-)
To wesolo dzis bedzie u Ciebie;-) a narzeczony jakie ma plany?;-)
 
My juz po spacerku, Oskar po obiadku... teraz probuje zasnac:tak:

Pusia, to bardzo dobrze, ze wszystko ok, a trzydniowki sie nie leczy, wiec nie trzeba szpikowac organizmu lekami, szykuje sie na wysypke:-D u nas Oskar nigdy nie mial zadnej infekcji, nic az tu nagle taka goraczka i nie wiem skad sie wziela ta trzydniowka... no ale nasi lekarze od razu chcieli wyczaic cos innego i dac antybiotyk, a u Ciebie porobili badania i w ogole, super. U nas tylko my wierzylismy, ze to albo zabki albo wlasnie 3 dniowka... no i intuicja nas nie zawiodla:tak::tak:

Bira, to chatka lsni - lubie tak:tak:;-);-)

Wisienka, oj to bedzie sie dzialo, oj bedzie:-D:-D

Anineczko, Ladina to u Was gosci moc sie szykuje:-D:-D
 
My juz po spacerku, Oskar po obiadku... teraz probuje zasnac:tak:

Pusia, to bardzo dobrze, ze wszystko ok, a trzydniowki sie nie leczy, wiec nie trzeba szpikowac organizmu lekami, szykuje sie na wysypke:-D u nas Oskar nigdy nie mial zadnej infekcji, nic az tu nagle taka goraczka i nie wiem skad sie wziela ta trzydniowka... no ale nasi lekarze od razu chcieli wyczaic cos innego i dac antybiotyk, a u Ciebie porobili badania i w ogole, super. U nas tylko my wierzylismy, ze to albo zabki albo wlasnie 3 dniowka... no i intuicja nas nie zawiodla:tak::tak:

Bira, to chatka lsni - lubie tak:tak:;-);-)

Wisienka, oj to bedzie sie dzialo, oj bedzie:-D:-D

Anineczko, Ladina to u Was gosci moc sie szykuje:-D:-D

Kurcze to wynika z tego że mamy fajnych lekarzy :-D:-) to super że nam sie tak trafiło

A Kacper cały czas ma teraz 36,5 :) dostał raz ibufen o 10 wiec jest dobrze oby gorączka nie wróciła :tak:
 
To wesolo dzis bedzie u Ciebie;-) a narzeczony jakie ma plany?;-)

Ladina no to nie uszczęśliwiłaś babć i dziadków :-D:-D
a narzyczony w ten weekend nic nie planuje........tzn ja już zaplanowałam za niego że ma umyć okna, posprzątać w ogrodzie i może w saunie :-D:-D:-D
żeby się nie nudził

on może w nastepny weekend gdzieś wyjdzie....jego szef chciał z nim lecieć do Polski (wawy) lub Pragi do stripclub ale ja się nie zgodziłam :no::rofl2::-):-)

propo narzyczonego to juz wrócił od domciu :-):-) więc ja już się żegnam, trzeba wykorzystać ostatnie chwile że jesteśmy sami......... do usłyszenia w ponidziałek!


pusia - dobrze ze Kacperkowi spadła temperatura, dużo zdróweczka dla niego!
 
reklama
Witam Kobitki:tak:

Jestem dziś padnięta:baffled:
Rano ( 8.00) odwiedziła mnie siostra bo miała egzamin na prawko :tak: potem po 9.30 udałyśmy się na spacer razem z dwiema koleżankami z osiedla i tak sobie spacerowałyśmy do 13.00 następnie wróciłyśmy do domciu żeby Amanda zjadła obiadek ja jakoś w tedy nie miałam ochoty jeść no i kurcze siorka spostrzegła że nie ma dowodu osobistego:szok: więc znowu wyszłyśmy na dwór żeby go poszukać może gdzieś wypad albo coś......
I tak cały dzień spędzony na chodzeniu i szukaniu i wypytywaniu się ludzi czy czasem nic nie widzieli:confused:.....masakra:baffled:
Mogę się pochwalić że egzamin zdała ale niestety go nie odbierze bez dowodu:crazy:
Pojechaliśmy nawet tam gdzie miała egzamin i samochód którym jechała został przeszukany i nic:crazy:
aż w końcu sobie uświadomiłyśmy że być może jak stała w kolejce w sklepie (strasznie dużo ludzi było)ktoś jej wyciągną myśląc że to portfel bo miął go w czarnym etui:szok::crazy: i tak po godzinie 16.30 udałyśmy się na policję to zgłosić a jak do dwóch tygodni się nie znajdzie to ma wyrabiać nowy....:confused:
A dzisiaj mój małż dostał pisemne wypowiedzenie i ma już urlop:-(

Wisienka
miłego spędzania czasu z przyjaciółką :tak::tak::tak::tak:
Liluś serdeczne gratulacje z okazji męskiego potomka w brzusiu:-):-):-):-)
 
Do góry