reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
buzi@kdzisiaj mialam sie testowac ale chyba mi odwagi zabraklo, ale @ nadal nie ma, wiec jutro potestuje i dam znac co slychac!!
Pozdrowienia dla wszystkich staraczek!!!!
 
Tak wiec rano testowalam i I kreska:confused: a po 2 godzinach @:no2: :wściekła/y: :no2: !!! No i tym razem sie nie udalo, no coz probujemy dalej.
Buzi@k zaktualizuj moj suwaczek prosze:sick: , moze tym razem sie uda.
Ostatnia@ 14.02.07, planowanw testowanko 15.03.07. Dziekuje
.png
 
Tak wiec rano testowalam i I kreska:confused: a po 2 godzinach @:no2: :wściekła/y: :no2: !!! No i tym razem sie nie udalo, no coz probujemy dalej.
Buzi@k zaktualizuj moj suwaczek prosze:sick: , moze tym razem sie uda.
Ostatnia@ 14.02.07, planowanw testowanko 15.03.07. Dziekuje
.png
Renata79 trzymam za Ciebie kciuki w tym cyklu - życzę Ci żeby się udało (chociaż jak widzę masz dwójkę pociech) Ja narazie staram się o pierwsze - w sobotę testowanko - trzymaj kciuki! Pozdrawiam i Powodzenia!!
 
Witam Wszystkie Staraczki i Testowiczki.....zwłaszcza wszystkie Nowe oczekujące na fasolinki :))
Dziś po raz pierwszy na testach owu pojawiła sie u mnie delikatna różowa druga kreseczka .... czekam z niecierpliwością na ciemniejszą....a potem ....oj dziewczyny 3majcie kciuki ...:))
również Wam Wszystkim kibicuję ....całuski i powodzenia :))
 
Renata79 trzymam za Ciebie kciuki w tym cyklu - życzę Ci żeby się udało (chociaż jak widzę masz dwójkę pociech) Ja narazie staram się o pierwsze - w sobotę testowanko - trzymaj kciuki! Pozdrawiam i Powodzenia!!
Pewnie ze trzymam kciuki za Twoje testowanko:tak: ! Fakt ja juz mam 2 brzdace, ale one to juz prawie dorosle;-) , i z taka sama niecierpliwoscia wypatruje II kresek:-) . Mam nadzieje ze nam sie uda:-) . A ty jak dlugo sie juz starasz o maluszka (jezeli mozna spytac)?
Daj znac jakie wyniki, trzymaj sie i powodzenia!!!



Dzieki buzi@k za uaktualnienia:-) !
 
Nawet nie zdąrzyłam zastestowac :baffled: dzisiaj orzyszła @
Ale może i lepiej, bo leżę z grypą i te wszystkie lekarstwa, które połknęłam przez ten tydzień...
Nic to, próbujemy dalej :tak: Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, nie dajmy się zwariować ;-)
 
Droga Renatko79 dziękuje za pozdrowionka i trzymanie kciuków. Z Rafałkiem staramy się narazie 2 miesiąc (cykl) - zobaczymy w sobotę (no może w niedzielę) jakie tego efekty hehe!!! Ale mam nadzieję, że będzie po naszej myśli. Ale w tym miesiącu obiecałam sobie że nie popadnę w paranoję i nie będę u siebie "widzieć" przeróżniastych objawów ciąży - bo idzie zwariować!!!

Teraz sobie powatrzam obyś @ nie przyszła, obyś nie przyszła hehe

Serdecznie pozdrawiam!!!
 
No to co dosia82 i luiza78 nie ma co marudzic tylko czas sie wziasc do roboty dziewczyny:tak: !! Ale mam nadzieje dosia82 ze ty juz swoje zrobilas;-) i odpadniesz z tej listy:laugh2: , jak nie to sie bedziemy razem starac, he he!!
A ty luiza78 sie kuruj bo taka zasmarkana to chop nie bedzie chcial ruszyc...;-)
Wielka buzka dziewczyny i do szybkiego...
 
reklama
buzi@k- melduje,ze @ przyszla w terminie z dokladnoscia szwajcarskiego zegarka..... wiec nie bylo sensu testowac... czyli teraz: ostatnia @ 16/02; dlugosc przewidywana cyklu 24-25 dni; kolejne testowanie 12/03... dzieki za uaktualnienie
 
Do góry