reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
No i mnie @ tez nie chce opuscic:-( Wczoraj w nocy zaatakowala... Testowanko bede mogla robic 16.03... o ile @ znowu nie zechce mnie odwiedzic...
 
Jaguś33 no to teraz działaj ;-)

Renata79, luiza78, Ewa-Krystyna, dosia82, wagnies
następnym razem się uda trzymam kciuki :tak::tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny lada chwila u mnie testowanko w prawdzie z jakies 5 dni ale już się boje;) wole znać wynik (nawet negatywny:() niż żyć w tej niewiedzy;) Każdy dzień jest taki dłuuugi kiedy się na coś czeka a raczej na KOGOŚ ;-) Trzymam kciuki za wszystkich , bedzie ok:) Buziaki:*:*:*
 
Renatko79 chyba będziemy razem testować:tak: - niestety @ mnie dopadła - ale może do trzech razy sztuka.
buziak@ dzięki za wpisanie na listę staraczek i za trzymane kciuki:-)!!!

Powodzonka dziwczyny i do działania!!!

Pozdrawiam!!!
 
Dobrze buzi@ak ze jestes:tak: , fajnie jest wiedziec ze ktos o nas mysli;-) !! Ja tez mam nadzieje ze tym razem nam (staraczkom) sie uda! takze rekawy zakasac i do roboty dziewczyny:-) :-) !!!
A tak poza troskliwoscia o nas to co u Ciebie slychac buzi@k:sorry2: ??
 
Renata79 jakoś leci;-)
Odkąd zawiesiłam starania to nawet bardzo szybko:-)
Już mi się nie dłuży tak jak wcześniej:happy:
 
reklama
Do góry