reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Dziewczyny dla każdej z nas w końcu uśmiechnie się los i zobaczymy wyczekiwane II .:tak::tak::tak:

Trzeba tylko troszkę poczekać;-):-)
 
reklama
Witajcie staraczki.
Coś mi się wydaje, że chyba wszystko będzie szybciej niż w marcu. Dzisiaj miała przyjść @, a zamiast tego od kilku dni mam mdłości:szok: . Rzno teścik nic niewykazał, ale kto wie może spróbuje za kilka dni. Zobaczymy :confused:
 
Serdecznie witam wszystkie staraczki!!! Trzymam za Was i zamnie ksciuki!!!
Ja najbliższy teścik mam zamiar zrobić w przyszłą niedzielę t.j. 18.02.2007r. -mam nadzieję, że pokaże dwie kreseczki - w przypadki jednej będę się musiała zaopatrzyć w teściki owulacyjne hehe. Ale jestem dobrej myśli.

Jeszcze raz pozdrawiam!!! ;-)
 
Kolejny raz @ dopadła mnie bez ostrzezenia:wściekła/y: w dniu kiedy miałam zamiar testowac czyli 07.02.07. Jeśli w tym cyklu los będzie łaskawszy być może zatestuję 4-5 marca:eek:
 
Hej Buzi@k! U mnie opóźnienie @ było, jakieś ostatnio nierówne te cykle, więc chyba nawet nie ma co pisać długości cyklu. Suwaczek 31-dniowy, ale kto wie jak będzie? Ostatnia @ 12.02. Planuję testować 14.03. Pozdrawiam!:-)
 
Witajcie staraczki.
Coś mi się wydaje, że chyba wszystko będzie szybciej niż w marcu. Dzisiaj miała przyjść @, a zamiast tego od kilku dni mam mdłości:szok: . Rzno teścik nic niewykazał, ale kto wie może spróbuje za kilka dni. Zobaczymy :confused:
No to powodzenia i mam nadzieje ze sie od ciebie "pozarazamy":-)
 
Cześć dziewczyny!!!:-)
Mnie od wczoraj dziwnie pobolewa brzuszek i okolice "krzyża" (do @ pozostało jeszcze z 5 dni ) ale staram się nie robić sobie zbyt szybko nadzieji - wiem jak było w zeszłym miesiącu hehe:-D
Pozdrawiam i trzymam za Was drogie staraczki kciuki!!!
 
buzi@k a dla ciebie specjale życzenia z okazji 900 dni :D super gratuluje :tak:
 
reklama
Witajcie:-) Od jakiegoś czasu zaglądam na forum , ale dopiero teraz pierwszy raz się odzywam, chciałabym dołączyć do Waszej grupy staraczek, u mnie pierwsze podejście już było, niestety nie udane,teraz jest druga próba i własnie w tych dniach musze działać bo akurat płodne wiec czas na przytulanko;-) Prosze o dopisanie mnie do Listy staraczek :happy: Ostatnią @ miłam 30 stycznia , a cykle mam 28 dniowe tylko ostatni miałam 32 dniowy:szok: ale to pewnie dlatego że nie chciałam tej @ wiec natura zrobiła mi psikusa:-D Aha i testowanko bedzie 27lutego o ile @ się nie pojawi, 24 lutego mam urodzinki wiec było by super gdyby w ramach prezentu pojawiał się mały Aniołek:tak: Ale się rospisałam :szok: Trzymam kciuki za siebie i za wszystkie Staraczki:tak:
 
Do góry