reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lista Marcóweczek :)

dopisuje sie do listy Tych Co Juz Wiedza;-)

tigger - corcia
:-):-):-):-)

(sorki za to "o", ale nie mam polskich znakow...:-))
 
reklama
witam wszystkie brzuchatki,
wg wszelkich kalendarzykow wychodzi mi termin na koniec lutego, ale z usg wyszlo najpier 2.03 potem 14.03 a z ostatniego że 8.03 (piewkny bylby prezent)i ja znajac swoj organizm wiem ze godzina "0" wybije w marcu... wiec dołaczam rownież do grona marcóweczek... :):)
 
Mrs szaja witamy w naszym gronie . fajnie ze coraaz wiecej nas tutaj jest.u mnie tez rozne daty wyszly ,ale wszystkie na poczatek marca :tak:
 
Dziękuję za wpisanie mojej córeczki na liste :-D
Jak pan doktor robił USG, to patrzy tak i patrzy i mówi: już myślałem, że syn,ale to pępowina :laugh2: ! Patrzy dalej i mówi: będzie córeczka ;-) !Napewno.
Mąż się ucieszył,ale najbardziej się cieszymy,że malutka zdrowa :tak:
 
witam wszystkie brzuchatki,
wg wszelkich kalendarzykow wychodzi mi termin na koniec lutego, ale z usg wyszlo najpier 2.03 potem 14.03 a z ostatniego że 8.03 (piewkny bylby prezent)i ja znajac swoj organizm wiem ze godzina "0" wybije w marcu... wiec dołaczam rownież do grona marcóweczek... :):)

witam wsrod marcoweczek :happy:
mi tez usg pokazuje inny termin, ciagle dzidzius wychodzi o tydzien mlodszy :laugh2: wiec jest coraz bardziej realna szansa, ze urodze jednak w marcu kiedy cieplej, a nie w lutym - jak sie obawiałam :-p

Dziękuję za wpisanie mojej córeczki na liste :-D
Jak pan doktor robił USG, to patrzy tak i patrzy i mówi: już myślałem, że syn,ale to pępowina :laugh2: ! Patrzy dalej i mówi: będzie córeczka ;-) !Napewno.
Mąż się ucieszył,ale najbardziej się cieszymy,że malutka zdrowa :tak:



Ja też chciałabym powiadomić wszystich że JUZ WIEM!!!!!!
BEDE MIAłA CORECZKE!!!!!!!!!

gratuluje wam córeczek!!! :-)
 
reklama
sama nie wiem, w karcie ciąży mam 1.03, ale to też pi razy drzwi, z ostatniego usg 3d wyszlo ze 8.03, mysle ze wpiszmy ten z karty, bo jest oficjalny

aczkolwiek obstawiam ten drugi termin. Miloby bylo, bo poznalam mojego mezusia 8 marca :)
 
Do góry