reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Lista Marcóweczek :)

reklama
eksportowe :-):-):-)


dziewczyny pisalam juz o tym zeby zrobic liste do watkow zamnietych?

jak ja zrobimy , to wysle do admina i bedziemy juz mialy gdzie wklejac foty :tak:
 
malaga to info dla ciebie do naszej listy skopiowana z innego watku, zeby byl porzadek ;-)

Melanie - synuś
debiutantka - synuś

miloku - synuś

monika_tg - córcia
bogda - córcia


tak sie jeszcze zastanawialam czy nie daloby rady tego watku "przykleic"?? tak, zeby lista zawsze byla na gorze forum? :happy:
 
moje maleństwo także urodzi sie w marcu. dokładnie w środę, 14 marca 2007. za dwa dni ide do lek. Jeśli Maleństwo zechce a lek. to zauważy, będę wiedziała Kto (chłopiec czy dziewczynka) hula sobie w moim brzuszku.
a'propo....już teraz jest ożywione bo jest wieczór, jego ulubiona pora na harce:-)
 
reklama
moje maleństwo także urodzi sie w marcu. dokładnie w środę, 14 marca 2007. za dwa dni ide do lek. Jeśli Maleństwo zechce a lek. to zauważy, będę wiedziała Kto (chłopiec czy dziewczynka) hula sobie w moim brzuszku.
a'propo....już teraz jest ożywione bo jest wieczór, jego ulubiona pora na harce:-)

Witamy JustineMyMind u nas! Ja mam termin dzień przed Tobą na 13 marca, bo mi się zmienił o tydzień. Pozdrawiam serdecznie z Krakowa.
 
Do góry