reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek :)

reklama
:-) Witaj! Jestem tu u Was początkująca, ale skusiłam się zarejestrować bo tworzycie bardzo sympatyczną grupę. No i cóż......widzę że wśród marcóweczek jest wolny termin 1 marca to my (z dzidzią) "wskakujemy" hi, hi, hi. Tak na poważnie - rzeczywiście mam termin porodu określony na 1 marca. Już zrodziły się pewne obawy i lęki ale dobrze, że są tego typu fora. czytam Was z ogromnym zapałem i trochę się uspakajam. Teraz postanowiłam sama zabrać głos. Serdecznie pozdrawiam na powitanie. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do siebie.
 
tak a propos corci i synusiow....
to macie jakies przeczucia albo ludzie z otoczenia co wam wroza:confused:


ja do malenstwa ciagle zwracam sie jak do chlopca, jesli to dziewczynka to chyba sie na mnie obrazi:-p


wszystkie kolezanki mowia, ze wygladam na chlopaka i maja takie przeczucie ;-)


a mama i tesciowa twierdza - cora bedzie!:-D


ciekawe kto bedzie mial racje;-)
 
Dziewczyny , dziewczyny dopiszcie jeszzce mnie do marcowek:termin 9 marca:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
Gratuleje nam wszystkim marcoweczkom:-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
Do góry