reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Czerwcóweczek

reklama
Hejka! Jestem nowa (czerwcowa) na tym portalu, ale bardzo mi się on podoba! Mam nadzieję, że znajdę tu wiele Ciekawych rad dla mnie i mojego synusia oraz zawrę miłe znajomości! Pozdrawiam wszystkich!!!
 
Mała po nan ha robiła zielone kupki o b. nieprzyjemnym zapachu. Wszyscy sugerowali zmianę. Lekarz 3 tyg. temu polecił bebilon. Niestety bebilon chyba małej nie słuzy. Inny lekarz poradził by wrócić z powrotem do mleczka firmy nestle i spróbować nan zwykłego (czyli nie HA) Wczoraj mała piła juz nan. Jak na razie jest OK. nie płacze tak jak wtedy (jak na razie, cały czas ją obserwuję) Martwię sie jeszcze o kupki czy wszystko się unormuje, czy nie pojawi się nic złego.
Muszę iść bo MałaGosia wzywa - Jesć !! ;-)))
Pozdrawiam!
 
Witam Nightnurse!!! Mile znajomosci napewno ...bo my wszystkie taaakie mile he he !!!Jesli o dobre rady chodzi ,to staramy sie wspierac siebie nawzajem jak tylko potrafimy.Mam nadzieje ze sie rozgoscisz na tym forum.

Calujemy Ola i Amelka :*
 
Tak. :tak: Jest tu też Rysa, której Alicja również urodziła się czternastego. A o której godzinie? Bo Zosia i Alicja o 18.05 :-) (Śmiejemy się że to takie bliźniaczki na odległość)
 
:-) To moja MałaGosia jest starsza troszeczkę ;-))) urodziła się o 17.00
Dzidzia jest słodka i bardzo grzeczna ;-)) Odkąd skończyła 8 tygodni przesypia całą noc!!! Aż czasem martwię się czy to dobrze... W ubiegłym tygodniu budziła się o 3 rano na jedzonko, bo potrzebowała już więcej (karmię butelką) a od poniedziałku znów śpi przez cała noc. czasem zdarzy się, ze się przebudzi np. wczoraj, ale to dlatego że w dzień duzo spała i mniej zjadła.
Dziś miała zły humor, była bardzo rozdrażniona, moze to ten silny wiatr na nią oddziaływał jakoś. Musiałam włączać jej mikser żeby sobie warczał, bo inaczej nie dokończyłabym ciasta :blink:, tak marudziła moja mała kuleczka ;-)) Za tydzień mamy chrzciny :happy:. Pozdrowienia dla mam z 14 czerwca :-)
 
Efilo,warta buziaki i przytulaki dla naszych czternastkowych trzymiesięczniaków;):-D:-D:-D

Można sie dopisać do tabeleczki??
 
reklama
ELFINKO juz podaje oskar waga urodzeniowa 3100g długi na 53centy wyciagniety z brzuszka cesarką bo tetno spadalo dzidzi i trzeba było chlasatc brzucha owinoł sobie rączke przy głowce pempowinka godzina porodu 21.55 sobota tata obecnyprzy porodzie ale na cesarke juz go nie wpuscili . narkoza do keregosłupa i potem horror wstawanie . ale to jeszcze nicw porownaniu z bólem głowy po narkozie (te laski które to mialy to wiedza co mam na mysi) po 7-mej dobie juz wkoncu do domku z dzidziusiem ........ no i nowe inne zycie no wiecie co mam na musli :-):happy2:a i 3 tygonie za szybciudko sie urodził
 
Do góry