reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie łóżeczko przypadłoby do gustu Waszym dzieciom?

Dzieciom spodobałoby się na pewno, ale nie kupiłabym im takiego. Łóżko ma być łóżkiem, czyli miejscem na spanie, relaks i wypoczynek. W takim by tego nie było:p
 
reklama
Ja też tak jak wyżej dziewczyny, dla mnie łóżko to łóżko i nie ma w nim takich kreatywnych zabawek 😄 kołdra, teraz już płaska poducha i jakieś poduszki (co prawda na razie dzieci śpią z nami), ale uważam że świetny pomysł i jak zrobię dzieciom ich pokoje to w celu zabawy jak syn będzie większy rozważyłabym coś takiego.
 
Moje dzieci miały łóżka ze zjeżdżalnia i nie było tam problemu ze spaniem, a był hit.

Ale generalnie mojej dzieci nie mają problemu ze spaniem.

Bardziej mnie teraz drażnią telefony przed snem w normalnych łóżkach (uprzedzam - nie, nie zabiorę telefonów nastolatkom) bo takie czasy
 
Ja bym nie kupiła. Przy tylu rozpraszaczach moje dziecku już by całkiem nie spało (zakładając, że będzie dalej spać i zasypiać tak jak teraz). Dla mnie łóżko ma być do spania i tyle.
 
reklama
Do góry