reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A macie już jakieś ząbki, czy to dopiero pierwsze? Przeważnie jako pierwsze wychodzą dolne jedynki, ale czytałam, że mogą to być też górne jedynki, albo właśnie dokne 2, czyli w zasadzie nie ma większej reguły. U nas masakra, jak dolne wyszły po 2 dnuach marudzenia, to góra nie może się przebić od 2 tygodni. Antek nie toleruje gryzaków, najlepsze są moje ręce, chodź ostatnio u kuzyna dorwał taką gumową lalkę i też gryzł.
Jeszcze nie mamy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z moją czterolatką muszę spać do tej pory. Wiem, że powinnam ją oduczyć, ale jak mam wstawać co godzinę do niej jak się przebudza to już wolę spać u niej zwłaszcza, że łóżko ma duże:-p Młodsza z kolei śpi sama w swoim łóżeczku w pokoju z tatą, co nie zmienia faktu, że i tak wstawać muszę do niej ja, bo mój luby śpi snem kamienia. Ale na Majeczkę nie narzekam, bo przeważnie śpi od 19.30 do 7 z pobudką koło 5 na butelkę. Czasem jęknie o smoka, ale to rzadko:)
 
Hej.
BasiaJulia, mamy Bebetto Hilland, model zbliżony do Luca. Spacerówka rozkłada się na płasko ale przeniosę małą jak się jeszcze cieplej zrobi. Ona jest mała więc spokojnie się mieści, nie jest jakoś bardzo zainteresowana obserwacją więc mi nie marudzi w gondolce, za to zasypia ładnie więc na spacerze zawsze drzemkę zaliczamy :) mi się w gondolce podoba. Poza tym gondolka to symbol takiego małego dzidziusia hehe a w spacerówce już duże bobasy jeżdżą, niech ona jeszcze będzie maluszkiem!;)
My też na razie jeszcze w gondoli, przesiadka, jak się cieplej zrobi :) Sara też śpi na spacerze.

A u nas masakra. Anka budzila sie na jedzenie a do tego kilka razy jeszczd np z placzem i musialam lulac bo smok nie pomagal. Przenieslismy lozeczko Ani do innego pokojui ja z nia spie tzn na lozku, a ona u siebie, a mlody z tata e sypialni. Stwierdzilismy, ze spanie w sypialni we 4 to orzesada, kiedy tata chrapie, Michal mnie kopie, a Ania placze... Ale tu pjawia sie problem, bo mlodego ja usypiam a on nas ranem krzyczy ze chce do mamusi...i albo Anke obudzi i mnie, bo przytulanie taty nic nie daje. Ja sie zabije poprostu, az sie rano porycAlam.
Do tego maz mnie tak wkurza, jestem na wojennej sciezce, bo praktycznie nic nie pomaga. Chodzi na 8 godz do pracy, do tego na silownie i na pilke grac, spotka sie czasem z kolegami. Czasem odkurzy i czasem zmyje, ale w wiekszosci wrzuci talerze do zlewu i juz...jestem na skraju wyczerpania, ale postanowilam, ze koszul i jego rzeczy nie prasuje, obiadkow do pracy nie robie. Juz mam dosc.
Sory za dlugi post dziewczyny

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ha, ha :) Mój się kiedyś pyta, czemu mu nie poparowałam skarpetek roboczych z prania...:rofl:
 
Mamba zdrówka dla Filipa. Czy ja wiem czy wielki..wg mnie akuratny. Nikodemowi 10 stuknęła przy 76 cm. Lekarka chyba przesadziła zresztą wkrótce to wybiegają. Nieufna to Mała nie taka drobna :-) chyba nie wejdzie latem w te ubranka 76 ale co tam takiej dziewczynce jeszcze pasują krótkie mini, nie to co nam :-)))
Wejdzie. Smyk ma zawyżoną numerację.
Ja padam na twarz po pracy,.noc nie przespana, także spadam spać, póki moje szczecie spi.
Z moim synem zasypiałam do 4 klasy szkoły podstawowej :p I powiem wam, że potem mi tego brakowalo:)
 
Ostatnia edycja:
Kamejka - też mamy bebetto holland, jaki masz kolorek? Mi się chyba już znudził nasz a tym bardziej spacerówka (mimo, że jeszcze nie była nawet używana), jakaś taka ciemna... gondola dużo ładniejsza :)

Dziewczyny kupujecie wkładki z motylkiem do spacerówek? Jeśli ma ktoś kogoś godnego polecenia kto szyje takie rzeczy to dajcie proszę link.



Pęka mi dziś głowa...:sad:
 
Kamejka - też mamy bebetto holland, jaki masz kolorek? Mi się chyba już znudził nasz a tym bardziej spacerówka (mimo, że jeszcze nie była nawet używana), jakaś taka ciemna... gondola dużo ładniejsza :)

Dziewczyny kupujecie wkładki z motylkiem do spacerówek? Jeśli ma ktoś kogoś godnego polecenia kto szyje takie rzeczy to dajcie proszę link.



Pęka mi dziś głowa...:sad:
Zamawiałam wkładkę na allegro, za zestaw z kocykiem zapłaciłam ok. 100 zł. Wkładkę założyłam do wózka "do samochodu", taki na wyjazdy, bo ten na codzienne spacery ledwo mieści się w bagażniku mojego autka , wózek cały czarny, chciałam go trochę "ubarwic". :)
 
My już od wczoraj w spacerówce:) Ja byłam bardziej podekscytowana zmianą niż Mikołaj :)

Też nie mamy ani jednego zęba! Nie widzę, żeby miały się pojawić.

Czy są wśród Nas maluchy, które tylko kręcą się wokół własnej osi, ale jeszcze nie pełzają? Czy jesteśmy tylko my troszkę do tyłu?

Ostatnio cisza u Nas zapanowała :)
 
Antoś pełza do tyłu, ale też sporadycznue i zaraz są nerwy. Dzisiaj zaczął się bujać w pozycji jak do raczkowania, może na dniach ruszy.
 
reklama
Hope my :), jeszcze sie walkuje brzuch plecy brzuch plecy ale nie pelza. Widze ze chce ruszyc do przodu ale nie wie jak sie za to zabrac. Jezdzimy w spacerowce juz od 3 dni. Maly zadowolony bo widzi cos wiecej niz niebo :-) tylko ta spacerowka jest paskudna od wozka taka strasznie krowiasta ale brak funduszy na zmiane wiec jezdzimy w tej. Mamy dwa zeby i wiecej nic nie widac :-)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry