reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A i jeszcze lekarka stwierdziła że Filip jest ogromny. Hmmm czy mam zacząć odchudzać moje 7miesieczne dziecko? Ma płakać a ja mam jeść nie dać? Nie rozumiem jej, nie bierze pod uwagę faktu że on się urodził prawie 4kg tylko oczy robi i zdziwiona minę jak mówię że waży ponad 8kg :confused:

To co powiedziałaby na moją kluskę 72 cm i 9,5 kg:rolleyes2:
 
reklama
Hejka. No i mamy antybiotyk :( Filip noc miał straszna. Zwymiotowal na łóżko od kaszlu, nagle katar taki ze nie mógł oddychac i się dusił, raz goraczka 39 za chwilę tylko 37,5 umeczył się bidulek.
Lekarka stwierdziła że osluchowo ok, gardło ładne i mam dawać syrop ale jak zakasłał (tak się odmienia?) to powiedziała że nie ma na co czekać bo kaszel paskudny. Taka zdradliwa ta pogoda.
Naszczęście humor w miarę dopisuje co prawda drzemki tylko na mnie ale teraz śmiga po podłodze i sie dobija do kazdych zamknietych drzwi. Więc choroba jak szybko przyszła to niech szybciej idzie!

A i jeszcze lekarka stwierdziła że Filip jest ogromny. Hmmm czy mam zacząć odchudzać moje 7miesieczne dziecko? Ma płakać a ja mam jeść nie dać? Nie rozumiem jej, nie bierze pod uwagę faktu że on się urodził prawie 4kg tylko oczy robi i zdziwiona minę jak mówię że waży ponad 8kg :confused:

My mieliśmy dziś mieć już spacer w spacerowce, jeszcze nie siedzi ale w gondoli to nóżki trzyma na oparciu bo już mu ciasno.

Jakie świeże owoce podajecie? Bo ja już nie mam pomysłu z czym kaszke robić, ciągle jest jabłko świeże i pieczone, gruszka świeża i duszona, teraz było jabłko z bananami i tak w kółko.
Masz dziwną lekarkę. U mojej waga jest blisko 9 kg i każdy mówi: "macie piękną wagę". Dziecko do pół roku powinno podwoić wagę, więc u Ciebie jest jak najbardziej zdrowo i to bym lekarce powiedziała.
Z owoców innych niż wymieniłaś daję jeszcze świeżą śliwkę i mrożone :)
 
Dziewczyny jestem z wrześniówek. Wpadam z pytaniem:

Czy któraś z mam kupiła bądź ma parasolke Euro Cart Mori bądź Coto baby Verona?
Mogłabym prosić o opinie?
Dziękuję.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
maamba2, zdrowka dla Filipa!

Jesli chodzi o wozek - to jak dziecko sie nie miesci w gondoli to chyba nie ma wyjscia i trzeba przejsc na spacerowke. No bo co innego? Moj maly juz siada, ale w gondole sie miesci jeszcze. Podnosze tylko z tylu by byl na pol-lezaco i jest ok.
 
Hejka:-) my też w jeszcze w gondoli, Zosia spi na spacerach więc nie ma sensu, jeszcze się mieści na szczęście :-) ale jeśli się spacerówka rozkłada do skosu a dziecko się nie mieści to czemu by nie zmienic:-) jak się na dobre ociepli to napewno się przesiadziemy :-)

Witaj smouszka:-) masz dzieciątko o jeden dzień młodsze od mojego:-)

Zosia też sama je te tubki, wysysa:-)
 
Ja dawałam tubki do miseczki i dopiero się w głowę postukałam jak przeczytałam wasze wpisy. Głupia matka całą frajdę dziecku zabiera . Dzisiaj się poprawiłam i Antoś sam wysysał, cały umazany, ale za to jaki szczęśliwy. Jak za dużo wyssał to wypluwał.

Co do wagi to mój pączuś 9700g i 84cm., jak wyruszy to zgubi, u nas też lekarka pogratulowała wagi, nie mówiła że za dużo, ale Antoś na cycu więc może to ma jakieś znaczenie.
 
Witajcie.
Wikusia waży 8500, ma 71cm, dziś wyrżnął się ząbek. Raczkuje, więc jest wesoło:)
My się wczoraj przesiedliśmy do spacerówki, bo gondola za mała, wierciła się w niej, wstawać chciała i nie można jej było bezpiecznie wozić. Spacerówka to hit, bo wszystko widzi, spać też w niej może. Wczoraj i dziś 3h na spacerze. Pocieszna jest, radość w całym domu:)
I tylko czas zapierdziela, że szok .....
 
Heh a no lekarka lekko dziwna, ale mam nadzieję że dobra.
Nieufna
Nieufna oj czas ucieka przez palce. Ja to mam wrażenie że dziś jest poniedziałek a jutro już piątek. Na dzieciach najbardziej widać ten mijający czas.

Groszkowamama mój pewnie jak i twój nadrabia nocą
 
reklama
Mamba zdrówka dla Filipa. Czy ja wiem czy wielki..wg mnie akuratny. Nikodemowi 10 stuknęła przy 76 cm. Lekarka chyba przesadziła zresztą wkrótce to wybiegają. Nieufna to Mała nie taka drobna :-) chyba nie wejdzie latem w te ubranka 76 ale co tam takiej dziewczynce jeszcze pasują krótkie mini, nie to co nam :-)))
 
Do góry