reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć dziewczyny,
Dawno nie pisałam, ale codziennie was czytam.
My w spacerówce już od dawna.
Mila pełza, ale nieudolnie i szybko się denerwuje jak nie może gdzieś dojść.
Wróciłam do pracy na parę godzin w tygodniu. Było super, w końcu coś innego. Ale za małą bardzo tęskniłam. Została z tatą. I powiedziała pierwszy raz ta-ta.
Reszta później, bo koniec drzemki
 
Witajcie. U nas brak czasu :( kiepsko sypiamy, nawet w dzien. Dzis zjadł caly obiadek! Jestem w szoku! Zrobilam mu perliczke z warzywami (miałam swojską). Mi w ogole nie smakowała, za to on wciągnął cała miseczke. Jutro przyjezdza tesc z siostrzencem mojego meza i ogolnie nie wiem w co rece wlozyc, a ze dziecko mi srednio pozwala to nic nie robie [emoji14] maz jak wroci z trasy jutro to bedzie kombinowal ;)
Umowilam nas do neurologa dzieciecego, bo pare zdazylo mu sie obudzic i drzał jakby sie czegos przestraszył. Wystraszylam sie i wole to skontrolowac. Trzymajcie sie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja spi juz ponad godzine ale obudzila sie 2 razy w miedzyczasie. Ale na szczescie smok i spi dalej. W nocy pobudka o 00.30, 4.30 i potem ok 5.30 zaczela sie smiac i na brzuchu lezala ale polulalam chwile i zasnela ufff

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziolina widzę Ty tak jak ja wszystkie pobudki rejestrujesz o której ;) ja tak samo, jak słyszę, że się obudziła to pierwsze co telefon i sprawdzam która godzina, czy powinnam się czuć śpiąca czy może minęły 3-4h i powinnam być wyspana ;)
Kamejka - to chyba mamy taki sam wózeczek, nasz w super stanie bo mało składany do samochodu, a właśnie najbardziej stelaż się rysuje przez to wkładanie jeden na drugi do bagażnika

My nadal bezzębnie i nie raczkujemy, Ola kręci się tylko wokół własnej osi, za to siedzi coraz pewniej.
Jutro jedziemy na cały dzień do Torunia i będziemy testować spacerówkę - ma być 13 stopni! :happy:

Miłego weekendu.
 
Heeej!

U nas wszystko sie poprzestawialo. Wybija godz.6:00 i Ania budzi sie wyspana i tyle.
Jak ma moec drzemke w ciagu dnia to jest taki cyrk, ze klękajcie narody. Zamyka oczy juz spiaca i za chwile bije sie sama ze sobą, ze spac nie chce po czym odpada spac. Ryk, ze hej. Ma tylko 2 drzemki.
Noc ładnie spi, ale karmienie 2 razy byc musi.

Dzis jedziemy do nefrologa. Musze jechac, bo chce zmienic lekarza prowadzacego dla Ani. Tak mi sie nie chce, ale cóż.

Podczytalam, ze dzieciaczki chore to zdrowka!
Co do wielkosci to Ania ma 8700g i 86cm. Przebija dlugoscia chyba wszystkich tu. Nie wiem jaki rozmiar w lato jej kupie.

Iwona- tęskniłam za Toba!
:*
 
U mnie dziś cały dzień słoneczko świeci. To nic, że pieruńsko zimny wiatr wieje bo takiego dostałam powera, że okna pomyłam, pościele poprałam i wysuszyłam na tym wietrze, wybłyszczyłam dom i jeszcze z Młodym i psami zaliczyłam 2h spacer :) Słonce na mnie działa lepiej niż jakikolwiek energetyk. Już się nie mogę doczekać kiedy zacznę sobie grzebac w kwiatach w ogrodzie. Czas sadzenia roślinek to mój ulubiony okres:)
 
propo pobudek nocnych to my nadal co 2-3h sie przebudzamy ale widocznie taka natura mojego syńcia, on ma w nosie wszelkie wytyczne jak powinno spać 7miesięczne dziecie;)
 
reklama
Witajcie. Mało mam czasu ostatnio, bo Młody się wspina i ani go nie można spuścić z oka :( w nocy pobudki. Musi jeść. Za to w dzień mały apetyt. Łyżeczka już całkiem odpads. W tamtym tygodniu tylko mleko, w tym, nawet mleko nie bardzo.

My w spacerowce. Zdecydowanie lepiej, bo syn coś widzi. W gondoli awantury były, a i tak jeździł podniesiony. W soacerowcs jak zaśnie to łatwiej mi go położyć też ;)

Czy któreś dziecko, które jadło już stałe posiłki jednak ma kaprys i nic nie zje łyżeczka? Już nie mam pomysłów co robić :p
 
Do góry