reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Heeej!

U nas wszystko sie poprzestawialo. Wybija godz.6:00 i Ania budzi sie wyspana i tyle.
Jak ma moec drzemke w ciagu dnia to jest taki cyrk, ze klękajcie narody. Zamyka oczy juz spiaca i za chwile bije sie sama ze sobą, ze spac nie chce po czym odpada spac. Ryk, ze hej. Ma tylko 2 drzemki.
Noc ładnie spi, ale karmienie 2 razy byc musi.

Dzis jedziemy do nefrologa. Musze jechac, bo chce zmienic lekarza prowadzacego dla Ani. Tak mi sie nie chce, ale cóż.

Podczytalam, ze dzieciaczki chore to zdrowka!
Co do wielkosci to Ania ma 8700g i 86cm. Przebija dlugoscia chyba wszystkich tu. Nie wiem jaki rozmiar w lato jej kupie.

Iwona- tęskniłam za Toba!
 
reklama
BasiaJulia, mamy Bebetto Hilland, model zbliżony do Luca. Spacerówka rozkłada się na płasko ale przeniosę małą jak się jeszcze cieplej zrobi. Ona jest mała więc spokojnie się mieści, nie jest jakoś bardzo zainteresowana obserwacją więc mi nie marudzi w gondolce, za to zasypia ładnie więc na spacerze zawsze drzemkę zaliczamy :) mi się w gondolce podoba. Poza tym gondolka to symbol takiego małego dzidziusia hehe a w spacerówce już duże bobasy jeżdżą, niech ona jeszcze będzie maluszkiem!;)
 
Próbowaliśmy też tej tubki, jabłko-banan. Ona trochę kwaśna jest i smak ma wyrazisty, Natalce średnio podpasowała. Ale ona jabłka nie lubi więc pewnie dlatego.

A z owoców ja do kaszki daję jeszcze suszoną śliwkę - ugotowaną i zblendowaną.
 
A u nas masakra. Anka budzila sie na jedzenie a do tego kilka razy jeszczd np z placzem i musialam lulac bo smok nie pomagal. Przenieslismy lozeczko Ani do innego pokojui ja z nia spie tzn na lozku, a ona u siebie, a mlody z tata e sypialni. Stwierdzilismy, ze spanie w sypialni we 4 to orzesada, kiedy tata chrapie, Michal mnie kopie, a Ania placze... Ale tu pjawia sie problem, bo mlodego ja usypiam a on nas ranem krzyczy ze chce do mamusi...i albo Anke obudzi i mnie, bo przytulanie taty nic nie daje. Ja sie zabije poprostu, az sie rano porycAlam.
Do tego maz mnie tak wkurza, jestem na wojennej sciezce, bo praktycznie nic nie pomaga. Chodzi na 8 godz do pracy, do tego na silownie i na pilke grac, spotka sie czasem z kolegami. Czasem odkurzy i czasem zmyje, ale w wiekszosci wrzuci talerze do zlewu i juz...jestem na skraju wyczerpania, ale postanowilam, ze koszul i jego rzeczy nie prasuje, obiadkow do pracy nie robie. Juz mam dosc.
Sory za dlugi post dziewczyny

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Madzia tez dzis mam kiepski poranek, mlody budzil się w nocy pierdylion razy, a maz jest w trasie, znowu wroci w sobotę a jego tata przyjezdza z siostrzencem i dojze mam dziecko ktore jest bardzo absorbujace i jestem sama to jeszcze, pranie, prasowanie, sprzatanie to jeszcze bede musiala jechac na zakupy i z chyba z dzieckiem robic sałatki bo innej opcji nie widzę. Tez już nie mam sily i czasem mam wszystkiego dosc. Moj syn ma 7,5 miesiaca, o przespanej nocy moge pomarzyć ba! On nawet 3 godzin ciagiem nie przespi. Chyba taki nasz los matek a jednocześnie wielkie szczęście.. glowa do gory!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wam .Waga w porzadku mi sie wydaje adas ma ponad 80cm i wazy ponad 9,kg .Wybaczcie znikne na prae dni znowu .Bo znowu sie u mnie nie spodziewane rzeczy wydarzyly . Odezwe sie jak poukladam se wszystko :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak nas czytam i myslę, że mówienie o tym że pobudki co godzinę to tylko u noworodków i wszystko się potem normuje to chyba jakiś spisek żeby się matki nie załamywały i pocieszały że z każdym dniem będzie lepiej :D większość naszych lipcowych dzieciaczków nie przesypia ciurkiem 3h, a na palcach jednej ręki można policzyć te przesypiające całe noce. Jak koleżanki pytają czy Antoś noce przesypia, a ja mówię jak wygląda nasza noc, czyli właśnie pierdylion pobudek co noc i spanie na cycu to mi mówią zrób coś z tym, to nie jest normalne żeby siedmiomiesięczne dziecko nie przesypiało jeszcze nocy. ;/ Tylko co ja mam zrobić, nie wstawać jak wyje, cyca nie dawać jak szuka i gruzie mi koszulkę? Wysiadam, gdyby nie forum, i to że mam porównanie i wiem jak sypiają wasze maluszki, to chyba faktycznie myślałabym, że coś jest nie tak i sądziła, że jestem złą matką bo moje dziecko nie przesypia całych nocy. Nawet moja mama ciągle mi truje, że źle że Antoś śpi w dostawce, że powinnam go do łóżeczka przełożyć i najlepiej do pokoju obok, i że za często go karmię w nocy, że przez to taki okrąglutki. Według mnie wcale nie jest jakimś tam grubaskiem, fakt 9700, ale ma 84cm., jak zacznie raczkować to trochę wytrzepie, a mama ma porównanie bo kuzyn Antosia drobniutki, pół roku starszy a rozmiarówka ta sama. :D Każde dziecko jest inne i nie ma co porównywać, ale już nie mam siły tłumaczyć i przeważnie przytakuję, "tak, tak mamuś, wiem że pyza".
 
Mój brat ma córkę 2,5 roku. I dalej się budzi w nocy tak dla pocieszenia.
U nas jak są 3 pobudki to uważam że noc udana a ja jestem super wyspana
U nas kiepska noc budził się co chwile z krzykiem, katar znowu zatcykał nosek a jak chciałam ściągnąć to jeszcze bardziej płakał. Usnąl na dobre dopiero o 4. Ale chyba dziś już lepiej.
Jejciu mam otwarte okno na rozcież i nie czuje żadnego chłodu jest piękne slońce, normalnie wiosna! nie możemy wychodzić to chociaż porządnie wietrze dom jak filip śpi.
 
Ja to dziewczyny juz Wam pisalam, bo moj synek juz teraz prawie 3 letni mial 4 mce jak spal od 21 do 8 rano, czasem jeknal na smoka... Ale tak jak mowie mosi byc rownowaga. Ja zauwazylam u mojej biala kropke na dziasle ale jakby w miejscu dolnej 2? Hmmm

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to dziewczyny juz Wam pisalam, bo moj synek juz teraz prawie 3 letni mial 4 mce jak spal od 21 do 8 rano, czasem jeknal na smoka... Ale tak jak mowie mosi byc rownowaga. Ja zauwazylam u mojej biala kropke na dziasle ale jakby w miejscu dolnej 2? Hmmm

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A macie już jakieś ząbki, czy to dopiero pierwsze? Przeważnie jako pierwsze wychodzą dolne jedynki, ale czytałam, że mogą to być też górne jedynki, albo właśnie dokne 2, czyli w zasadzie nie ma większej reguły. U nas masakra, jak dolne wyszły po 2 dnuach marudzenia, to góra nie może się przebić od 2 tygodni. Antek nie toleruje gryzaków, najlepsze są moje ręce, chodź ostatnio u kuzyna dorwał taką gumową lalkę i też gryzł.
 
Do góry