reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam! Też jestem lipcową mamą. Maja urodziła się 28 lipca. Troszkę Was podczytuję i mam pytanie, czy przesadzałyście już maluchy do spacerówek. Moja córa co prawda sama jeszcze nie siedzi, ale wzrost ma słuszny i zwyczajnie zaczyna się nie mieścić w gondoli i zastanawiam się czy już jest czas żeby wprowadzić spacerówkę ?
 
Witaj smouszka. Podlaczam się do pytania - czy do spacerówki dziecko należy wsadzić dopiero gdy już siada?
W sumie ja mam wózek ze spacerówką rozkładaną na płasko więc teoretycznie.mogłabym juz przesadzić. Planuję to zrobić jak się wiosna rozhula na dobre :)
 
Witam! Też jestem lipcową mamą. Maja urodziła się 28 lipca. Troszkę Was podczytuję i mam pytanie, czy przesadzałyście już maluchy do spacerówek. Moja córa co prawda sama jeszcze nie siedzi, ale wzrost ma słuszny i zwyczajnie zaczyna się nie mieścić w gondoli i zastanawiam się czy już jest czas żeby wprowadzić spacerówkę ?
witaj :)
My z racji wielkości już od grudnia w spacerówce, a z racji ciekawości od dawna tylko na siedząco bo to co za wózkiem jest super:)
 
Witaj smouszka. Podlaczam się do pytania - czy do spacerówki dziecko należy wsadzić dopiero gdy już siada?
W sumie ja mam wózek ze spacerówką rozkładaną na płasko więc teoretycznie.mogłabym juz przesadzić. Planuję to zrobić jak się wiosna rozhula na dobre :)
u nas się złożyło, że wtedy już siedział sam więc nie wiem jak z mamami i spacerówkami dzieci nie siedzących ale myślę, że na ten spacerek czemu nie, czasami w foteliku sam. dziecko spędza kupę czasu a tez płaski całkiem nie jest
 
Witajcie :)
Co tu dziś tak cicho??:)
W Łodzi słonecznie i 11 stopni, piękna pogoda. Miałam dylemat jak małą ubrać. Zakładacie na taka pogodę cieńsze kurteczki czy zimowy kombinezon? A czapkę zimową czy cieńszą?
No i jaki krem na buzię? Ja mam Nivea na każdą pogodę ale on na mrozy jest. Powinno się na takie słońce chyba jakiś z filtrem jak na lato?
Kamejko, ja ogólnie nie akceptuje kombinezonów ;) Nie używałam w zimie. Teraz ubieram: body, sweterek, spodenki, skarpetki, buciki, kurtka i czapka włóczkowa, ale cieńsza. Jak jest wiatr albo Sara śpi to przykrywam kocem polarowym takim zwykłym. Nigdy mi tak nie zmarzła, a wręcz przeciwnie - wczoraj było chyba 15 st. i wydawało mi się, że za ciepło jej było.
Krem - być może przydałby się jakiś z filtrem. Ja mam latopic i mam zamiar go zużyć, więc będę go używać dopóki się nie skończy :) Później kupię chyba babydream, bo jest dobry, a tani.

Witam! Też jestem lipcową mamą. Maja urodziła się 28 lipca. Troszkę Was podczytuję i mam pytanie, czy przesadzałyście już maluchy do spacerówek. Moja córa co prawda sama jeszcze nie siedzi, ale wzrost ma słuszny i zwyczajnie zaczyna się nie mieścić w gondoli i zastanawiam się czy już jest czas żeby wprowadzić spacerówkę ?
Witaj :) Moja córka nie siedzi, na razie jeździmy jeszcze w gondoli, ale będziemy się przesiadać na spacerówkę, bo się powoli nie mieści. Jeśli Ci się wózek rozkłada na płasko albo jest delikatny skos to możesz śmiało przerzucić małą :)
Kamejko, Ty masz bebetto luca? To też już możesz Natalkę w spacerówce wozić.
 
reklama
Hejka. No i mamy antybiotyk :( Filip noc miał straszna. Zwymiotowal na łóżko od kaszlu, nagle katar taki ze nie mógł oddychac i się dusił, raz goraczka 39 za chwilę tylko 37,5 umeczył się bidulek.
Lekarka stwierdziła że osluchowo ok, gardło ładne i mam dawać syrop ale jak zakasłał (tak się odmienia?) to powiedziała że nie ma na co czekać bo kaszel paskudny. Taka zdradliwa ta pogoda.
Naszczęście humor w miarę dopisuje co prawda drzemki tylko na mnie ale teraz śmiga po podłodze i sie dobija do kazdych zamknietych drzwi. Więc choroba jak szybko przyszła to niech szybciej idzie!

A i jeszcze lekarka stwierdziła że Filip jest ogromny. Hmmm czy mam zacząć odchudzać moje 7miesieczne dziecko? Ma płakać a ja mam jeść nie dać? Nie rozumiem jej, nie bierze pod uwagę faktu że on się urodził prawie 4kg tylko oczy robi i zdziwiona minę jak mówię że waży ponad 8kg :confused:

My mieliśmy dziś mieć już spacer w spacerowce, jeszcze nie siedzi ale w gondoli to nóżki trzyma na oparciu bo już mu ciasno.

Jakie świeże owoce podajecie? Bo ja już nie mam pomysłu z czym kaszke robić, ciągle jest jabłko świeże i pieczone, gruszka świeża i duszona, teraz było jabłko z bananami i tak w kółko.
 
Do góry