reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ach no i dzisiaj się nagotowałam i zjadła 5 łyżeczek kremu z pomidorów...ehh. Resztę zjadłam ja. Ostatnio kaszę jaglaną z jabłkiem też musiałam zjeść sama:)

Ja dzis wypijalam mleko po synku, kiedy grymasil. Bardzo smaczny ten Hipp 2 :p

Wiadomo, ze dziecko nie uniknie kontaktu z elektronika. Takie czasy.. Ale to co sie dzieje to jest po prostu chore.
Latem (zanim synek pojawil sie na swiecie) z mezem poszlismy na spacer do parku. Pogoda byla ladna, park doslownie pelen mlodych ludzi (12-15lat). Z trudem znalezlismy lawke by usiasc. Juz mialam sie zachwycac ile to ludzi wybylo do parku, kiedy mnie olsnilo ze poza pojedynczymi jednostkami wszyscy siedzieli gapiac sie w telefony! Co sie okazalo, to w tej grze o Pokemonach tam w tym parku mozna bylo zlapac pokemona czy cos. Normalnie mi rece opadly.. Juz nie zlicze ile razy mlodzi chlopcy na mnie wpadali na ulicy, bo szli z telefonami w rekach i nie zauwazyli w pore.
Mam nadzieje, ze moj synek tak nie skonczy, bo to smutne bardzo :(
 
reklama
Hej to my!

Ja przyznaje się, ze nie piszę bo jak mam tylko smęcić to szkoda pisac.

U nas noce ciut lepiej, ale w dzien ma obsesje tylko na mnie i jest wojna. Mam nadzieję, ze troche jej przejdzie.
Mąż w pracy, my same ale nie ma takiej tragedii bo po 14 wraca.

Tyle u nas w skrócie.
 
U nas dziś znowu marudzenie pół nocy, a już były dwa dni spokoju. Jak weekend i mąz może przy małym pomóc to ten aniołek, a jak sama z nim zostaję to maruda.
 
Witam, Ewa bardzo lubi tv, więc jest praktycznie ciagle wylaczony, raz w tygodniu moze skoki leca I tyle. Co do tableta to jak bylam w ciaży to widzielismy z mezem ma.spacerze dziecko w spacerowce a do pałaka tablet przyczepiony. Poza tym mam chrzesniaka, ktory jest nierozliczny ze SWOIM tabletem, ma 7'lat chodzi do szkoły a herbate pije z butelki ze smoczkiem. Mojej kolezanki corka jak miala kilka latek to perfekto korzystala z komputera, tableta, telefonu a jak polaczyla ze soba dwa klocki to rodzice jej brawo bili, takze ten...
 
Dalam malemu rano butle ze smoczkiem 3 i bylo ok. Zjadl wszystko. Teraz w poludnie znowu nie chce butli, wiec to chyba nie o smoczek chodzi :( Kaszki duzo tez nie zjadl.
Jakby nie byl taki drobny to bym tak nie swirowala.. a tak to martwie sie :(
 
reklama
Flammie u nas tak samo,mleko raczej tylko przed snem I w nocy choc ostatnio troche pociagnie I spi, kaszki troche tylko obiadki I owoce smakuja a I to co jedza mama I tata. A wogole to na ile wody robicie kaszke I ile owocow jesli dodajecie?
 
Do góry