reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Karolina, przykro mi z powodu pieska :(

Asia, banan, suszona sliwka, jablko, gruszka, a jutro bedzie test awokado. Gruszke i jablko troche na parze podgotowuje.

Synek mial dzis dwie drzemki, jedna 1.5 godz i druga 40 minut. Potem juz nie chcial drzemac wiec przetrzymalam go do czasu kapieli i teraz juz spi. Zobaczymu jaki dzis wieczor bedzie.

Udanego sylwestra!! :)
 
reklama
Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
U nas to smutny koniec roku, bo dzisiaj byłam z naszą psiutą rhodesianką 13-letnią u weta i ma rozległy nowotwór. Najkochańszy pies na świecie. Mila już jej nie będzie pamiętała, a taki ma zaciesz na jej widok:( Smutno mi bardzo.
My rajstopy i spodnie na to.
Współczuję pieska bo to zawsze najlepszy przyjaciel człowieka i w sumie członek rodziny[emoji17] ja przezywalam strasznie ok 3 miesiące temu kotkę którą musialam uśpić[emoji24] ale do końca trzymałam ja na rękach[emoji26]
 
No i du**. Idealnie o 21 sie obudzil :( No i teraz musze z nim siedziec do polnocy pewnie bo przeciez z lozeczka wycigac nie bede. Jak mnie to wkurza..
 
A u nas dwa szkraby padly a my wyszlismy przed blok i troche pobawilismy sie z sasiadami i Ania wstala o 00.30 ale zjadla i spi dalej uff. Jutro bede zdychac ale jedna taka noc w roku takze dany rade!
Najleoszego!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie w Nowym Roku :)

Ania jeszcze śpi. Obudziła się na chwilę o polnocy i poszła spac.

Ja za to jak ją wykąpałam to ok 20 poszłam z nią spac. Wstałam przed polnocą. U nas są nasi przyjaciele i mąż z nimi posiedział.

Nie jest zle. :)

Karolina- bardzo współczuję takiej diagnozy. Moi rodzice maja 15letniego owczarka. Nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo, ale juz ledwo chodzi i nie słyszy.

Edit. Ania wstała :)
 
reklama
Witam w Nowym roku

Moja niunia padła i 23.40 i wstała jakieś 30 minut temu

Sylwester ok byliśmy u mojej siostry i o12 wszyscy poszli postrzelac petardami a ja przez okno patrzyłam i po 12 pojechaliśmy do domu
 
Do góry