reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Agula2016 ja dostałam skierowanie od pefiatry do zakładu rehabilitacji dziennej, a tam neurolog bada i ewentualnie kieruje na rehabilitację, u nas jest ok ale najpierw mieliśmy kontrolę po 1 miesiącu, następna będzie po 2.
 
reklama
Asia28BK ja karmię piersią i nie miałam jeszcze okresu. Narazie nie zabezpieczamy się, w planach jest zacząć po nowym roku. Chciałam założyć mirenę ale lekarze nie chcą tego robić na nfz mimo że mają taki obowiązek, twierdzą że żadne nfz nie jest w stanie ich do tego zmusić, a za założenie karzą słono płacić, dlatego chcę wybrać takiego lekarza który przynajmniej na wizyty kontrolne nie będzie odsyłal do swojego prywatnego gabinetu. i tak sprawa się antykoncepcji się przeciąga.

paula_dabro super zdjęcie.

Młody też dostanie pod choinkę żyrafę, tą dużą, już nie mogę się doczekać, ciekawe czy mu się spodoba.
W ogóle nie mogę się doczekać świąt, chcę się zobaczyć z rodziną, odpocząć do codzienności.

Juz dwie pobudki na jedzenie mamy za sobą, pewnie zaraz będzie trzecia a od 4 nieustanne cyckanie.
Taq a opłaca ci sie zakładać mirene jak po nowym roku chcecie sie starać?
 
Heeeej!!!

Ania jeszcze spi. Ja zawsze wchodzę cos poczytac i odpisac.

Myslałam o anty, ale tabletek boję się brać :( mysle, ze przytyję. Nie wiem czy są jakies łagodne.
Świąt nie czuję. Może dlatego ze sama z Anią siedzę :(

Wiecie co? Chyba Ania ma też asymetrię. Nagminnie kula się całą noc na jeden bok, jak sie bawi to tak samo na jeden. Nie lubi długo leżeć na brzuszku. Tylko na drugim boku spi tzn.ma odwroconą twarz, nie jest tak ze nie uzywa tamtej strony, ale mało.

Jakies skierowanie trzeba miec???
Z anty to polecam Yasminelle (najnowsze obecnie tabletki) są też Yezz one są bardzo łagodne przynajmniej u mnie się przyjęły super żadnych skutków ubocznych a po plastrach byłam jak balon. Obecnie nie zażywam bo również nie chcę się truć.
 
Hej.
Hahaha nie wywoluj wilka z lasu:-) chyba że któraś z nas już planuje kolejne:-)

A tak wogole która z Was dalej nie ma okresu? Ja kp i nie mam ale po tym co tutaj czytam zaczynam się stresować...
Ja karmię mieszanie, ale również nie mam okresu. Niby mnie w listopadzie bolał brzuch jak na okres, ale do tej pory nic.

Pytałam moją ginekolog co z tą za szybką ciążą po cc. Więc najbezpieczniej jest planować kolejne dziecko 1,5-2 lat po cc, minimum to rok. Ale w sytuacji, gdyby ktoś zaszedł przed upływem roku to ciążę się wnikliwiej obserwuje i zawsze rozwiązuje ponownym cc. Oczywiście, mogą się pojawić problemy z umiejscowieniem zarodka na bliźnie i czymś tam jeszcze (nie pamiętam czym), ale generalnie nie jest to tragedia. Może też blizna boleć, bo się rozciąga.
 
Aga pozwol, ze Cie poprawie, nie yezzy :) tylko yaz.
Ewa wstala 6:40 a teraz drzemie, nosilam ja na rekach a ona dziwnie spokojna tulila sie do mnie, raczej jej sie to nie zdarza wiecznie wierzga :) to odlozylam do wozka pokolysalam I spi. Mleko nadal be :(
 
Aga pozwol, ze Cie poprawie, nie yezzy :) tylko yaz.
Ewa wstala 6:40 a teraz drzemie, nosilam ja na rekach a ona dziwnie spokojna tulila sie do mnie, raczej jej sie to nie zdarza wiecznie wierzga :) to odlozylam do wozka pokolysalam I spi. Mleko nadal be :(
To może będzie miała dobry dzień? :)
Moja wczoraj też bardzo mało spała. I jeść to też mało co, więc może taki czas? W ogóle się zastanawiam, czy ona nie je za często, tzn. ja jej za często daje, bo troszkę zje i tyle, a dawniej więcej.
 
Wieczór i noc były w końcu ok. Zasnął o 18:30. Tak 15min przed 21 nakarmiłam go przez sen, by się głodny nie wybudził o 21. Podrzemał pół godzinki i się przebudził. Zmieniłam pieluszkę, pierdylion razy przekręcałam go z brzuszka na plecki, coś sobie pogadał i w końcu sam z siebie zasnął po pół godzinie.
Spał do rana z chyba dwoma przebudzeniami takimi na chwilkę, raz musiałam go z brzuszka przekręcić :p Obudził się o 6:30. Jakbym zestresowana nie siedziała wieczorem i nie czekała jak się wybudzi to by było pięknie :p
Teraz drzemie w pokoiku. Przynajmniej ta poranna drzemka jest ok.

Dziś znowu porządki mnie czekają.. :(
 
reklama
Witajcie. U nas tez mnóstwo pobudek w nocy bo to smok bo zła pozycja itd. Oddelegowalam meza z dzieckiem o 7 rano z sypialni i drzemnelam sie jeszcze. Dziewczyny nie przejmujcie sie az tak tą asymetria. Przeciez my tez wolimy spac na ktorejs stronie. U nas synek woli prawa i na tą sie przekreca ale neurolog nas uspokoila. Moze byc tak ze,dziecku ktoras strona szybciej sie rozwija a po czasie to sie wyrownuje. Moj najpierw lapal zabawki prawa i dlugo mu zeszlo zanim zaczal uzywac do tego lewej
My tez mamy ta wieksza zyrafke

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry