reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Wyslane przepisy[emoji4]

Dziewczyny dużo zdrówka dla Waszych maluszków bo czytam ze troszkę chorują.

My jutro na szczepienie aż się boję jak Pola to zniesie.

Dziewczyny a jak dajecie kaszke z butelki czy łyżeczka?
Czy od razu robicie tak jsk w przepisie czy kaszke zwiekszacie stopniowo?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wieczor jak co wieczor.. kursuje miedzy lozeczkiem synka a komputerem, gdzie mam herbatke co pare minut z korkami w uszach :( Nie spi od 1700 a od 1900 trwa usypianie, z czego polowa to krzyk. Nie moze sie uspokoic i zasnac :(

Ja w sumie tez juz do pracy chodze, ale pracuje tyle ile trwa spacerek malego z tesciowa, czyli 1.5h co pare dni. Dla mnie to stres straszny, bo co mozna przez 1.5h zrobic, a maz tez oczekuje, ze uwine sie z praca jakbym na pelnym etacie byla :( Tesciowa ma problem z barkiem i boi sie podnosic dziecko, wiec nie mam z kim dziecka zostawic, by moc normalnie cos zrobic.

Dziewczyny a jak dajecie kaszke z butelki czy łyżeczka?
Czy od razu robicie tak jsk w przepisie czy kaszke zwiekszacie stopniowo?

Ja dopiero bede podawac kaszke. Polozna dala mi instrukcje, by karmic lyzeczka i na poczatek 1 lyzeczke kaszki dziennie i stopniowo zwiekszac. Jak to w praktyce bedzie to sie okaze :)
 
Asia28BK a na długo wracasz? Kto z dzieckiem zostaje?
idę jutro tak na 4 godziny w ramach rozeznania;-) mam to szczęście,że sama mogę decydować kiedy i ile pracuje.do końca roku planuje pracować dwa dni w tygodniu po ok 5-6 godzin.mam nadzieję że wtedy jakoś rozłożę opieke nad dzieckiem pomiędzy męza i moją mamę;-)

dobrej nocy!
 
Flammie ja to dzisiaj co chwilę wstaję bo coś się małej dzieje a mąż nocke ma. Chyba nir podam jej już brokuła do 18 ego roku życia.
 
reklama
Do góry