reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Mala dziś popołudniu jest na nie. Niczym nie da się przekonać i zabawić, teraz zasnęła w chuście to już do 18 do kąpania damy radę.
Obrączkę zaczęłam nosic chyba 2 miesiące po porodzie.
Ja dziś z okazji urodzin zrobiłam sobie SPA, takie tam mop, szmata... Jutro teściowa przyjeżdża i chcę jej pokazać, że daję radę mimo że ona ma nas gdzieś i zobaczy wnuczkę 5 raz. Gdyby moja mama żyła to by oszalała na punkcie Ewusi.
 
Toteczka wszystkiego dobrego!

Dzięk za odpowiedzi,bede musiała powiększyć obrączkę bo przez zgięcie nie mogę przecisnąć,a też mi się właśnie obiło o uszy że się stawy rozluźniają po ciąży i chyba to mam bo butów też wszystkich nie ubiore jeszcze:-)

Kota zamykam na noc w łazience,ptotestowal parę dni ale się przyzwyczaił a ja mam spokojną głowę że gdzieś wejdzie w nocy:-)

Jutro Idę pierwszy raz do pracy od pół roku:-) nawet się cieszę z tego powrotu:-)
 
reklama
Toteczka 100lat :biggrin2:

Asia28BK a na długo wracasz? Kto z dzieckiem zostaje?

A dziś dla odmiany mieliśmy godzinną syrene przed spaniem. Cyc nie,lezec nie, lulac nie a pomysłow prawie brak. A jak w końcu usnąl? pół leżac na moich brzuchokolanach a i jeszcze bujałam się na boki. A na ratunek Filipkowi przychodziła kotka, jak trzymałem go na rękach to ona albo się opierała o moje nogi albo wskakiwala mi na kolana i sprawdzała co się z nim dzieje. Śmiesznie przy tym krzyku to wyglądało.
 
Do góry