reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja mam kolyske ze snoobby czy jakoś tak to szlo ;) i jestem zadowolona, tez ma projektor i maly uwielbia kolyski, tez przy nich zasypia :) moje dziecko zasnelo wczoraj po 20 i obudzil sie przed 1, to co sie pozniej dzialo to juz nie bede wspominac, ale maly sukces jest, czyli jednak da rade spac prawie 5 godzin :)
Ja też mam tą kołyske z projektorem cotoons i jest fajna ale jedyne co mnie wkurza to że nie da się jej przesunąć i przeszkadza mi jak mała wkładam albo wyjmuje..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dzis po szczepieniu mala wazy 6200g 59 cm dluga a my mamy karuzele rain Forest Fisher Price i tez ciezko mala mi sie wyciaga ;/
i-fischer-price-karuzela-rainforest-k3799.jpg
 
Dziewczyny a jak przechowujecie czyste smoczki do butelek w domu i jak wychodzicie gdzies? Bo ja sterylizuję zawsze i potem wkładam do torebek jednorazowych, takich śniadaniówek.
 
Moja dzisiaj kończy 2 m-ce i waży nie dużo 4.200. Też jesteśmy po szczepieniu. Lekarka stwierdziła że w normie i że ładnie przybrała. Urodziła sie z wagą 3.111 lecz spadła do 2.760. Jak widzę ile wasze ważą to moja to strasznie drobna[emoji50]
 
reklama
Do góry