reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Doris a córka daje ci pospać? Moja wstaje wczesnie, ostatnio o 6.15, śmiejemy się że czasami zaspi i wstaje o 7? ona nigdy nie lubiła spać. Młody już tez się budzi.
Ja i dzieciaki jesteśmy rannym paszkami, z tym że ja nie raz chodzę do tyłu .
 
reklama
My też uż nie śpimy od 5 mała teraz próbuje usnąć ale ja już chyba rozpoczne dzień
Moja już też się przyzwyczaila do butli wieczornej i po niej ładnie idzie spać nad ranem też jej czasem dam butlę np tak jak dzisiaj od 4 zmieniała cycki w końcu się rozbudzila na maksa teraz dałam 60ml mm i przysypia

Dzisiaj idziemy na rotawirusy
 
U mnie ciągle leci wkładki noszą cały czas a już 8tyg po porodzie jak karmię z jednego to do drugiego pieluche podkladam chyba że odciagam ale znowu jak odciagam to tylko w nocy uda mi się z 50, 60 a tak to po 20 ściągam
 
A my dzis nocka nienajgorsza. Jak wstawala to dawalam jesc i zasypiala a to wazne, ze nie siedzialam jeszcze godzine zeby uspic.
Ja chyba dzis kupie na brzuszek krople bobotic forte, bo czytalam dobre opinie, daje ktoras?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas noc taka sobie, wstawal co 2 godziny na jedzenie a o 2 zrobil awanture i musialam go wziac do nas,do lozka, zasnal po 3 i tak sie budzil co jakis czas do 7. Jakos sie trzymam. Jutro odespie bo maz sie nim rano zajmie. Moj sie usniecha zawsze rano jak do niego mowie :)
 
A my dzis nocka nienajgorsza. Jak wstawala to dawalam jesc i zasypiala a to wazne, ze nie siedzialam jeszcze godzine zeby uspic.
Ja chyba dzis kupie na brzuszek krople bobotic forte, bo czytalam dobre opinie, daje ktoras?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam te krople i pomagają :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Ja miałam bobotic forte. Trochę pomogły, ale zamieniliśmy na espumisan plus delicol i jest o niebo lepiej. Bobotica najpierw dawałam trzy krople, a później 6.
 
reklama
U nas noc jak co noc - polozylam sie o 3:00. Przynajmniej nie mial problemow z brzuszkiem.

Wczoraj w koncu zaczelam dawac malemu tran. Nie specjalnie mu smakuje, ale moze sie przyzwyczai. Teraz obserwuje jak on ten tran bedzie trawic, czy nie bedzie jakis brzuszkowych rewelacji.

Doris, zazdroszcze tych slodkich usmiechow malego :)
Moj synek nie usmiecha sie czesto i nie wiem czy nie kontroluje jeszcze usmiechu czy po prostu jest ponurak. Staram sie nie wmawiac sobie, ze to przeze mnie nie ma powodow do usmiechu. Ale przynajmniej ma jakies smieszne sny, bo przez sen to mordka usmiechnieta i na glos sie smiechem zanosi.

Troche mentalnie zmeczona jestem ta ciagla opieka 24h/7 - czasem mi nerwy puszczaja i musze sofe poboksowac.
 
Do góry