reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Madzia mi i pediatra i neonatolog polecali to mleko, z reszta ostatnio mielismy problem z kupieniem go bo bylo wykupione w większości aptek, duzo ludzi go kupuje, na szczescir znalazlam sklep gdzie regularnie zamawiaja i zawsze pelna polka jest, bo to mleko ma 400 g, u nas wystarczy to na 4 dni tylkp, bo czesto jest tez tak ze nie doje i wylewam po 2 godzinach :( dopoki nie ureguluje posilkow to niestety tak bedzie, i co do kropelek biogaia to my tez uzywany i fajnie wspomagaja prace jelit m.in.tylko zastanawiam sie ile moge ich bez przerwy uzywac, bo niby polozna twierdzi ze to probiotyk i caly czas moge, ale sama nie wien
 
Ja już dziś nie mam siły. Majka nie może spać. I co gorsza nie może jeść. Pręży się i płacze jak ciągnie. Jak tylko przyśnie to sprzatam albo gotuje a tu trzeba trochę czasu poświęcić starszej. Udało nam się wyjść na krotki spacer Ale jestem już taka zmęczona... Martynka jest taka grzeczna że mam ochotę ją wyciskać, ale jak jak ciągle noszę Majke. Teraz mała śpi na mojej piersi, a starsza ogląda psi patrol to i ja odpoczne.


A czym karmisz?
Mieszane pies i bebilon

Napisane na SM-G388F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj będąc na spacerze z małą kupiłam viburcol czopki homeopatyczne na uspokojenie piszę że polecają przy kolkach. Teraz jej zaaplikowałam - zobaczymy. W czoraj mama zrobiła mi obiad na dzisiaj ale nawet nie mam jak go dzieciom podgrzać [emoji20] jedyne co mogę leżąc z małą przy cycu to pisać przez telefon na forum - dobre i tyle
 
Dzisiaj będąc na spacerze z małą kupiłam viburcol czopki homeopatyczne na uspokojenie piszę że polecają przy kolkach. Teraz jej zaaplikowałam - zobaczymy. W czoraj mama zrobiła mi obiad na dzisiaj ale nawet nie mam jak go dzieciom podgrzać [emoji20] jedyne co mogę leżąc z małą przy cycu to pisać przez telefon na forum - dobre i tyle
Aga moja siostra tez mi polecała ten vibrucol u niej zdał rezultat a Mały był naprawdę problemowy. Ja jeszcze nie zastosowałam
 
Dziewczynki my kolejny dzień bez wit. K i kolejna noc duzo lepsza od poprzednich.. Może sprawdzcie tez na swoich dzieciaczkach- te mamy u których dzieci są problemy z brzuszkiem
 
Mała przespała 4 godziny. Zrobiłam obiad i posprzątałam kuchnie. Uff. Niestety można go podawać tylko przez 3 dni.
 
Dzisiaj u nas bardzo śpiący dzien:-) mam nadziej ze to nie zwiastuje ciężkiej nocy :-)

Mój mąż wybił dzisiaj bark w pracy tak że będę miała przez najbliższy miesiąc ciekawie:-///
 
reklama
My o 19 kąpiel i od razu zasnęła grzecznie, śpi do tej pory, oby w nocy było bez przebojów :)
Ja kupiłam krople bobotic forte i u nas sie sprawdzają.
 
Do góry