reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
U nas były krzyki, wrzaski, problemy z kupką. Położna poleciła delicol. Od tygodnia podaję go oraz espumisan i problemy minęły. Delicol pomaga w trawieniu laktozy.
 
Mam pytanie do dziewczyn karmiących piersią. Jak nacisne na pierś to nic mi z niej nie leci, nie musze też używać wkładek do stanika. Nie wiem czy to normalne? Nie powinien mi lecieć pokarm po naciśnięciu?
 
Iwona, ja.probowalam odstawić witaj K i rzeczywiście było bez bólów brzuszka. Mój ogólne kolek raczej nie ma ale kwękał po tej witaminie całe wieczory. Teraz podaję co drugi dzień ale rano. sab simplex odstawiłam zupełnie.
Aga30, dobrze że możesz popisać i poczytać :-D
Ruda91, mi leci tylko.jak nacisnę karmiąc ( jak na chwilę wyjdę cyca z buzi Małemu), wkładek użyłam dziś pierwszy raz bo minął mi kryzys 6 tyg i dziś miałam straszny nawał pokarmu.
Ahagunia, jest też chyba z 10 h szum fal i morza. Mój przy tym śpi i ja też od razu :-D

Czy Wasze dzieciaczki się już świadomie uśmiechają? Mój śmieje się od 3 dni jak tylko mnie zobaczy i jak zaczynam do niego mówić. Tak cudnie się uśmiecha. Dziś skończył 7 tyg


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Doris ja też przetestowalam ze wit K tylko rano. Jakoś ten szum podzialal [emoji5]mleko ściągnięte i w magazynie - lodówce. Mała poczuła butle i nie chce cyca wieczorem. Więc będziemy ściągać ile się da. Dzień i noc na cycku s po kapaniu butla. Spokojnej noc Wam życzę.

Napisane na SM-G388F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ku...a komar od północy mnie chlasta. Coś mnie trafi zaraz. Maja po tym okropnym dniu spała 5,5 h. Bidulcia. I ja też bidulcia. Oby dziś było lepiej.
 
ruda@91 mi ciągle leje się z cyckow, karmie z jednego to z drugiego cieknie, w nocy mam przepełnione i jak podaję młodemu to tez z niego kapie, w dzien jak dluzej nie karmie to tez czuje jak mleko leci z dwoch piersi na raz. Także u mnie czy przed czy po karmieniu jak naciśnę na pierś to zawsze leci mleko. Myślę że to u mnie nie jest normalne, już powinno się ustabilizować a nie zalewać mnie.

Córka od dwóch dni zadaje mi pytania kogo bardziej kocham, lubię ka czy braciszka, bo chyba braciszka bo nim się ciągle zajmuję. Przykro mi że tak czuje ale co mam zrobić jak młody jest taki absorbujacy.

U mnie noc jak każda standardowa, druga pobudka na jedzenie zaliczona, trochę częściej się budziłam bo młody się wiercil i puszczał bąki. Teraz czuję się wyspana ale jak jeszcze godzinkę czy półtorej się zdrzemne to ciężko będzie mi wstać.

Wczoraj o 8 rano byłam już na spacerze i to był dobry pomysł, młody pospal godzinkę na dworze i ponad godzinkę w domu, także była to miła odmiana od codziennej walki. Może dzisiaj też chciałabym to powtórzyć.
 
reklama
Taqu, my cycolimy teraz a dla mnie ta godzina to jeszcze środek nocy. Mały jak zaśnie to jeszcze pośpi do godz. 8

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry