reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Czytam was cały czas ale nie mam sily odpisywać.
Córa jest świetna. W dzień spi cały czas tylko pobudki na karmienie i troszkę rano jeczy. po kapaniu i jedzeniu ja kładziemy spać czyli tak przed 22 i spi do ok 1-2 krótka pobudka na karmienie i potem kolejna koło 4 więc zazwyczaj jestem wyspana bo te pobudki krótkie są.

Dziewczyny czy któraś składała wniosek o becikowe? Ja mam problem moja prowadząca lekarz odeszła z mojej Przychodni i jest na urlopie a położne nie chcą mi wypisać zaświadczenia mimo że na nim jest ze ma być wypisane przez położna. Jak to jest? Mają prawo mi odmówić? Jestem mega wkurzona bo składam kilka wniosków ale główny to becikowe do którego załączam różne dokumenty i przez to nie mogę złożyc ani jednego wniosku..

A propo bujaczka leżaczka to moja zasypia w nim a w nocy jak już się budzi to biorę ja do łóżka i zasypiamy że względu że nie chce Mi się wstawać :(

Ściskam was wszystkie :*

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi podpisała położna i podbiła pieczątką, która do mnie przychodziła po porodzie. Nie powinny robić problemu aż dziwne to jest.
 
Karmię ale cycek mnie coś boli. W ogóle obudziłam się i jakaś chora się czuję. Zimno mi i mięśnie mnie bolą. Nie jest fajnie. Mam nadzieję że to z przemęczenia bo nie wydole.
 
Hej mamusie
Czy i was też taka kijowa pogoda?
Masakra ten sierpień chyba będzie gorszy niż lipiec.
Młody nie śpi...zrobił kupoche i się rozbudzić....

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julita u mnie tez pogoda paskudna, szaro, zimno i mokro! [emoji19]
Chyba dzis nici ze spaceru bedą [emoji53]
Ja zgłupieje sama w tym domu, siedzę jak pustelnik [emoji20] można oszaleć

Jak mi młody zasypia przy cycku to muszę go podnosić do odbicia?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej mamusie
Czy i was też taka kijowa pogoda?
Masakra ten sierpień chyba będzie gorszy niż lipiec.
Młody nie śpi...zrobił kupoche i się rozbudzić....

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas całe lato takie do doopy.
Julita u mnie tez pogoda paskudna, szaro, zimno i mokro! [emoji19]
Chyba dzis nici ze spaceru bedą [emoji53]
Ja zgłupieje sama w tym domu, siedzę jak pustelnik [emoji20] można oszaleć

Jak mi młody zasypia przy cycku to muszę go podnosić do odbicia?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Niby mówią że jak uśnie to nie odbije ale ja podnoszę. Czasem odbije a czasem nie
 
reklama
Witam
u nas po szczepieniu noc fatalna 3h nie spałyśmy
do tego brzuszek kupy od niedzieli nie było

teraz przysypia w dzień najlepiej jej się śpi na brzuszku

ja becikowego już nie mam podpisala mi położna która do mnie przychodziła
już nawet 500+ dostaje :)
szybko wszystko załatwiłam jak mąż miał wolne jeszcze zdarzyliśmy i nam za czerwiec nadpłacili
 
Do góry