reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

A ja mam dzis kiepski humor mimo niezlej nocy...
Ze 2 dni temu udalo mi sie Mala przystawic do piersi mimo tego ze przez kilka dni podawania butelki odzwyczaila sie od nich. Juz sutki mnie nie bola bo je wygoilam i pomyslalam sobie, ze nawet chciala bym karmic piersia itp. Ale jak juz ja przystawiam to sie drze, wygina i nie chce i tak rycze od rana ze spieprzylam wszystko, moglam zagryzc zeby jak mialam poranione piersi i jakos by bylo a nie dawac butle...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas noc kiepska, ale rano dal mi pospac godzinke ciagiem i z 10 razy po 10 minut. Skonczyla mu sie śmietanka do kawy rozpaczam bo z mlekiem mie wypije. Maz dzis bedzie w pracy do 20 takze caly dzień z malym. Oby byl grzeczny. Jutro maly bedzie mial 4 tygodnie :)
 
Hej dziewczyny.
A ja dziś lubię deszcz ;) bo mała śpi od rana, najpierw płakała, a ja jadłam śniadanie, bo już mnie z głodu skręcało i sobie przysnęła, a później ją uśpiłam. Potem jadła z cyca i po 10 min śpi i śpi tak już z 20 min ;) a butelka przygotowana stygnie ;)

My po szczepieniu dzisiaj zoltaczka i 5w1 za dwa tygodnie rota a za 6 tygodni rota pneumokoki i 5w1

była też ważona i dzisiaj 4080 w 6tygodni przytyła 1,5kg

u nas w dzień jest ok rano śpi czasami i 3h później spacer i też w większości przespany gorsze są wieczory wtedy cyc na zmiane z rękami

Nie wiem co Wy macie z tymi popołudniami ;) u mnie właśnie rano i przed południem tak jest, a zasypia, jak mąż przychodzi z pracy.

Ja juz nie mam sily :( moj maz rzuca paleniei jest nie do zniesienia, ciagle wrzeszczy i sie wkurza,w dodatku od powrotu ze szpitala maly jest,strasznie marudny i ciagle placze :(
Julka, trzymam kciuki, żeby było lepiej, niedługo skończy miesiąc to może mu przejdzie. A z rzucaniem palenia to Cię rozumiem, mój też rzucał nie raz (nieskutecznie), a mojemu tacie mama powiedziała, żeby przestał rzucać, bo jest nie do wytrzymania :(

A ja mam dzis kiepski humor mimo niezlej nocy...
Ze 2 dni temu udalo mi sie Mala przystawic do piersi mimo tego ze przez kilka dni podawania butelki odzwyczaila sie od nich. Juz sutki mnie nie bola bo je wygoilam i pomyslalam sobie, ze nawet chciala bym karmic piersia itp. Ale jak juz ja przystawiam to sie drze, wygina i nie chce i tak rycze od rana ze spieprzylam wszystko, moglam zagryzc zeby jak mialam poranione piersi i jakos by bylo a nie dawac butle...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Magdziolina, nie martw się, pomarudzi i w końcu chwyci. Mnie też boli jak już karmię i sobie pomyślałam, że może będę ją karmić częściej, a krócej.
 
Julita u mnie tez pogoda paskudna, szaro, zimno i mokro! [emoji19]
Chyba dzis nici ze spaceru bedą [emoji53]
Ja zgłupieje sama w tym domu, siedzę jak pustelnik [emoji20] można oszaleć

Jak mi młody zasypia przy cycku to muszę go podnosić do odbicia?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Lucky ja podnoszę jeżeli widzę ze rzeczywiście je albo nie śpi albo jest niespokojna. Jeżeli sobie tylko trzyma i tylko ciumka i spi spokojnie to nie podnoszę. U mnie sen dziecka jest na wagę złota bo bardzo mało śpi.
 
Witam
u nas po szczepieniu noc fatalna 3h nie spałyśmy
do tego brzuszek kupy od niedzieli nie było

teraz przysypia w dzień najlepiej jej się śpi na brzuszku

ja becikowego już nie mam podpisala mi położna która do mnie przychodziła
już nawet 500+ dostaje :)
szybko wszystko załatwiłam jak mąż miał wolne jeszcze zdarzyliśmy i nam za czerwiec nadpłacili
U nas też był problem z kupami nawet 4 dni nie robiła strasznie się prężyła teraz zaczęło się wszystko normować. Zaczęła co 2 dzień robić kupki sama bez czopka. Ja karmię moim mlekiem i modyfikowanym. Jak karmiłam wyłącznie piersią to 8 dni mi nie robiła ale podobno to normalne.
 
Ale ona ryczyjakby ja zazynali... I nie dosc ze do butli sie przyzwyczaila to jeszcze ja mam takie brodawki ze sprawiaja trudnosc... Ide dzis do poloznej moze ona pomoze...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam płaskie i ona chwyta za płytko przez kapturki i czasem widzę wszystkie gwiazdy. Na początku też był wściek, bo nie umiała chwycić i teraz jak za długo sobie nie chwyci to też się drze, ale próbujemy obie ;)
 
Aga a kto Ci powiedział, że przy kp 8 dni bez kupy to normalka?? Raczej przy mm. Kp jest lekko strawne i normalka to nawet 10 kup dziennie.. Ja po raz pierwszy słyszę tą teorię
 
Cześć dziewczyny :) długo się nie odzywałam bo jakoś weny brak i z telefonu ciężko pisać. Czytam Was praktycznie codziennie.
Mój Jaś śpi może nie jakoś długo ale narzekać nie mogę. Z reguły śpi ok 2,5 godz. Czasem zdarza mu się nawet 4 :) Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry i w 2 tygodnie przytył 480g i waży już 4475g :) karmimy się tylko cycem ale przez kapturki. Od 2 dni zaczęły się nam wzdęcia i ciężko ma z zaśnięciem ale jakoś dajemy radę.
Dzisiaj mąż wraca do pracy więc zobaczymy jak to będzie jak z Jasiem zostanę sama :)
Współczuję tym które nie mają nawet jak się wyspać. Życzę żeby się unormowało :)
 
reklama
Do góry