reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Jestem w szpitalu. Masakra jakaś. Mam swój materac i śpię z małą na podłodze bo się wydziera kiedy ja kładę do takiego czegoś co przypomina łóżeczko jest w nim tylko materac i prześcieradło więc lezymy na swoim materacu. Podobno to przez kolki, treść żołądka jej się cofa moim zdaniem to nie to Ale lekarzem nie jestem bardziej przypomina to silny odruch moro u niemowląt. Lezymy w pomieszczeniu gdzie parę godzin temu dziecko leżało z rotawirusem. Ehh płakać się chcę.
 
Jestem w szpitalu. Masakra jakaś. Mam swój materac i śpię z małą na podłodze bo się wydziera kiedy ja kładę do takiego czegoś co przypomina łóżeczko jest w nim tylko materac i prześcieradło więc lezymy na swoim materacu. Podobno to przez kolki, treść żołądka jej się cofa moim zdaniem to nie to Ale lekarzem nie jestem bardziej przypomina to silny odruch moro u niemowląt. Lezymy w pomieszczeniu gdzie parę godzin temu dziecko leżało z rotawirusem. Ehh płakać się chcę.

Aga duzo zdrowka trzymajcie sie ciepło ! [emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Jestem w szpitalu. Masakra jakaś. Mam swój materac i śpię z małą na podłodze bo się wydziera kiedy ja kładę do takiego czegoś co przypomina łóżeczko jest w nim tylko materac i prześcieradło więc lezymy na swoim materacu. Podobno to przez kolki, treść żołądka jej się cofa moim zdaniem to nie to Ale lekarzem nie jestem bardziej przypomina to silny odruch moro u niemowląt. Lezymy w pomieszczeniu gdzie parę godzin temu dziecko leżało z rotawirusem. Ehh płakać się chcę.

Trzymajcie sie dziewczyny!
 
Asia 28BK ja nie musiałam byc na czczo, zrobili mi lewatywe ;) ale po zjadlam mcdonalda[emoji14]kroplowe dostalam o 10 a pierwsze skurcze o 17 sie pojawily, chyba bym tam padla z glodu tyle godzin bez jedzenia.

Aga trzymam moooocno kciuki za Was... oby to nie bylo nic powaznego! Daj znac jak będziesz wiedziala cos wiecej.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Za chwilę właśnie idę do pediatry. Moje starsze też tak nie miały. Dzisiaj musiałam z nią spać bo w czoraj dwa razy zdarzyło się jej tak zachlysnac.

O matko... trochę przerażające. Ja to jak Młody albo ma.bezdech to dmucham mu w buzie żeby załapał powietrze ale to tyle.. co do ulewania to ulewa nawet do godziny po karmieniu i to chlusta mlekiem ale nie mamy takich akcji jak opisujesz.. Daj znać co powiedział pediatra

Edit: doczytałam, że jesteście w szpitalu :( Aguś trzymaj się tam!! Dobrze, że jesteście pod obserwacją lekarzy ale mogliby lepiej dobierać chorych na sali...
 
Do góry