reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Mendoza właśnie zastanawiałam się co u Ciebie. To się minęłyśmy w szpitalu bo ja wyszłam w czwartek wieczorem. Szkoda ze nie było miejsca dla Ciebie w tej sali. Ale faktycznie było ponoć dużo porodów bo ja w czwartek dość długo czekałam na wypis bo nikt nie miał czasu przyjść.
A jak oceniasz opiekę w Madurowiczu?
 
Dziewczyny nie mam kiedy Was nadrobić :( wiecznie coś się dzieje ... a teraz młody mi się podziębił... mamy gila i kaszel i dopiero 2 tygodnie :(
 
Kamejka, rewelacyjna na odparzenia jest masc tormentalum ( nie tormentiol bo on nie moze byc dla takich maluchów). Mojemu małemu nic nie pomagało a tą maścia posmarowałam tylko 2 razy i wszystko się zagoiło a miał naprawdę mocno. Rewelacyjna maść na mocne odparzenia.
 
Madziolina,brawo!ale długa!
a liczyłam na Ciebie,że będziesz ostatnia;-P i co pewnie ja będę ostatnia;-)
żartuje!gratulacje!
 
reklama
Witam!

Pierwszy raz mi nie śpi w zasadzie od 13:30, przysypia na chwilę i się budzi, nie płacze, tylko tak marudzi, popłakuje, a dzióbek otwarty, ale aż się jej ulewa, bo ile można jeść. Smoczka nie za bardzo chce. Hmm :( Można zauroczyć dziecko???? Bo dzisiaj takie ochy i achy nad nią były, że sama już nie wiem...Może ją brzuszek boli :(

Madziolina, super!!!!!!!!! I widzisz, masz już to za sobą :) :)
Giulia, nam już odpadł, chyba w 10 dobie, ale też podchodzi krwią.
Ilona, Mendoza - bardzo się cieszę :)
Julia, Aga - co robicie z tym pępkiem, jak podchodzi krwią? Dalej psikacie osceniseptem??
 
Ostatnia edycja:
Do góry