reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny rozpakowane jaka u Was sytuacja z pepkiem? U nas konczymy 9-ty dzien i trzyma sie na razie ale krwawi troszke po wizycie kontrolnej jak pani pielegniarka go troche mocno potraktowala... Czym smarujecie, psikacie? Jak pielegnujecie?
 
Dziewczyny rozpakowane jaka u Was sytuacja z pepkiem? U nas konczymy 9-ty dzien i trzyma sie na razie ale krwawi troszke po wizycie kontrolnej jak pani pielegniarka go troche mocno potraktowala... Czym smarujecie, psikacie? Jak pielegnujecie?
Oj u mnie też położna tak go mocno ciągła aż chciałam ją po łapach szczelić. U nas 16 doba i kikutek do polowy pempka odszedł tak że spokojnie. U Martynki dlugo odchodził też. Raz dziennie patyczkiem z osceniseptem go smyram i to wszystko.

Karmimy;)
 
U nas pepek odpadl po okolo poltora tygodnia.

My juz po karmieniu dobra godzine. Mały ma oczy wielkie jak spodki i ani mu w glowie spanie.. i tak co noc u nas :p
 
No dziewczyny, nie wiem czy to falszywy alarm czy cos sie zaczyna, ale gdzies od poltorej godz mam skurcze. Najpierw co ok 10 min, potem co 8 a teraz co 6, narazie da sie wytrzymac, chyba wezme prysznic

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia daj znać czy coś się rozkręcilo :)
Qretka to jeszcze masz tydzień żeby coś ruszyło. U mnie już nie ma szans[emoji14]Wieczorem znowu miałam skurcze ale nie liczyłam co ile, niektóre były mocniejsze i w końcu poszłam spać...a dziś już po śniadanku i mam mega stresa. Kompletnie nic nie wiem co się będzie jutro od 7 że mną działo :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia daj znać czy coś się rozkręcilo :)
Qretka to jeszcze masz tydzień żeby coś ruszyło. U mnie już nie ma szans[emoji14]Wieczorem znowu miałam skurcze ale nie liczyłam co ile, niektóre były mocniejsze i w końcu poszłam spać...a dziś już po śniadanku i mam mega stresa. Kompletnie nic nie wiem co się będzie jutro od 7 że mną działo :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie martw sie, dobrze bedzie :)! Oby szybko poszlo :)
 
reklama
Do góry