reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

To mleko kupiłam w sklepie Rossmann przynajmniej mi udało się tam kupić bo ciężko go znaleźć mają też tam Bebilon 1 na kolki i zaparcia lecz mi sie nie udało go kupić bo była promocja na niego i szybko poszło więc wzięłam hipp. Ja też wrócę do Bebilonu jeżeli nie będzie poprawy bo hipp jest bardzo drogi widziałam go tylko w małych puszkach. Te kolki to mnie wykończą. Ania może w ciągu doby góra 5 godzin prześpi w większości płacze [emoji22]
 
reklama
Maja nie może usnąć od 19. Zaraz skończę ze sobą. Co ją odkładam to stęka, rozbudza się i dawaj do cycka:baffled:.
 
Needi moja podobnie teraz ją właśnie położyłam i niestety zaczęła stekac za chwilę będzie płakać pewnie i tak przez juz miesiąc. Kolki dają si we znaki.
 
Tez nie spie.. od polnocy maly prezentowal swoje mozliwosci wokalne. Teraz po karmieniu wkoncu przysypia, wiec mam nadzieje troche sie tez przespac.
 
A moja w nocy po jerzieniu zasnela uwaga! Od 1 do 5! Niestety umie lapac tylko jedna piers z druga sa awantury a i suyek bardziej wklesly. Ok 10 bedzie Pani id laktacji to ja zamecze. Nie wiem czy ona sie najada, ale sie nauczymy.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziolina powodzenia z karmieniem. Dacie rade.

Mi Majka obudziła się ponownie o 4:30 i stękała ale obruciłam ją ną brzuszek i sama przysnelam koło niej i obudziłyśmy się o 6. Niby trochę pospałam ale chcę jeszcze;)
 
reklama
Do góry