reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

@BasiaJulia to powodzenia w Ujastku! My też jessxze kartkę mieszkańca wydrukujemy, ale ona ma małe działanie, tzn niewiele z nią można.

Wczoraj poczytałam o teście wydolności łożyska i podobno często kończy się porodem! I się trochę zestresowalam :-) idę dzisiaj na zwykłą wizytę, to jeszcze dopytam o ten test. A mam go w czwartek.
A dzisiaj planuje dużo się ruszać, może to zmobilizuje Tosię.
Dobrego dnia Mamy i Mamy-w-drodze :-)
 
reklama
Wyskoczyło mi mega rozstępy,po bokach brzucha, aż bola:-/

Mnie też się zrobiły jakiś miesiąc temu :( mimo smarowania od początku kosmetykami, a jak się pojawiły to 2x dziennie. Ale to podobno geny i i tak jestem zadowolona, że nie wyszły na brzuch, tylko raczej biodra. Ale dziewczyny, są takie śliczne i sexi kostiumy kąpielowe 1-częściowe i bielizna, że nie ma co zwracać uwagi na rozstępy ;)

I jeszcze lekarz powtarza ze w takiej zaawansowanej ciąży to trzeba bacznie obserwować organizm.

No właśnie :( ale też myśląc cały czas o czymś złym to się można wykończyć psychicznie. A Ty Lilly to byłaś w szpitalu, a teraz w domu? I kazali Ci kiedy się pojawić?

@BasiaJulia to powodzenia w Ujastku! My też jessxze kartkę mieszkańca wydrukujemy, ale ona ma małe działanie, tzn niewiele z nią można.

Dzięki, mam nadzieję, że będzie ok :) boję się szpitali, w tamtym roku leżałam prawie 2 tyg. to teraz mam nadzieję, że szybko moje "wczasy" się skończą ;)
U nas bez Mieszkańca to nie wjedziemy do bloku ;) a raczej będziemy wracać w nast. tyg. ze szpitala, a mąż będzie jeździł do nas w odwiedziny.
 
Cześć dziewczyny.
U nas zwykłe noworodkowe życie , na szczęście bez kolek, piersi się zagoiły, mała płacze, jak jest głodna, tak to naparwdę spokojne dziecię.
Dziś byłyśmy na ważeniu, przez 10 dni przybrała 180g, położna twierdzi, że za mało i kazała dokarmiać, ale teściowa pediatra powiedziała, że wcale nie mało i żeby nie dokarmiać. Jako,że tej położnej nie ufam i jej nie lubię to ufam teściowej lekarzowi. Mała głodna nie jest, więc zobaczymy jak będzie za 2 tygodnie na wizycie.
U nas pępek odpadł po 10 dniach, troszkę ropy było, więc smaruje antybiotykiem, już się goi.
Chodzimy na spacery i ogólnie jest fajnie. Dziś spała w nocy 4 godziny!!!, wiec luz.

Nie rozpakowanym życzę szybkiego spotkania z dzieciaczkami!!!!
 
@BasiaJulia to powodzenia w Ujastku! My też jessxze kartkę mieszkańca wydrukujemy, ale ona ma małe działanie, tzn niewiele z nią można.

Wczoraj poczytałam o teście wydolności łożyska i podobno często kończy się porodem! I się trochę zestresowalam :-) idę dzisiaj na zwykłą wizytę, to jeszcze dopytam o ten test. A mam go w czwartek.
A dzisiaj planuje dużo się ruszać, może to zmobilizuje Tosię.
Dobrego dnia Mamy i Mamy-w-drodze :-)

Ja ten test mialam w pierwszej ciazy, podłączają oksy, po godzinie chyba ja odłączyli przez ten czas mega skurcze i w ogole, a po odłączeniu po jakies godzinie ustąpiły.

Ja w pt termin i ktg, wczoraj na 13pietro po schodach i dalej cisza.
 
Julka89.89 to może zmien mleko bo nie odpowiada malemu brzuszkowi.


Jodelka super przytyl :) z tego co kojarzę 500-700g tyg powinny tyc nasze dzieciaczki.


Nieufna moj przez pierwsze 10 dni przytyl 200g wiec niby tez malo ale nie zmartwilo mnie to na razie bo na innej wadze byl wazony i dopiero tak naprawde maly dopiero zaczynal nabierać apetytu, zobacze po miesiącu jak przytyl i wtedy bede się martwić i dumac co tu robić w razie "w"

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej!

To ja też się zamelduję. U nas z kolei są kolki i kłopoty z brzuszkiem. Profilaktycznie wprowadziłam sobie dietę bezmleczną, ale przypuszczam, że te kolki to przez strasznie łapczywe jedzenie Miśka. Połyka strasznie dużo powietrza, co słychać podczas karmienia, a potem jest płacz i prężenie nóżek, słychać też, jak mu jeździ po brzuszku :( Najgorzej wieczorem i w nocy, tak że z moim spaniem cienko.

Do lekarza wybieram się dopiero w przyszłym tygodniu, więc nie wiem czy i ile przybrał, ale na oko chyba przybrał, bo mu się 3 brody zrobiły :D A pierwszy spacer chyba zaliczymy w sobotę, bo będzie wreszcie ciepło.

Do dziewczyn z Krakowa - jestem bardzo zadowolona z opieki w Ujastku. Oczywiście jak wszędzie, trafi się jakaś niemiła zmora, ale ogólnie super. Natomiast sale poporodowe, te 2-osobowe, są zdecydowanie za blisko porodówki. Takich krzyków i wycia kobiet to ja jeszcze nie słyszałam. Wtedy zaczynałam utwierdzać się w przekonaniu, że dobrze, że miałam cesarkę, bo było to naprawdę przerażające.
 
reklama
Jodełka, pięknie maleństwo ci rośnie :)

nieufna, mój podobnie przybiera, średnio 20g na dobę i też mi powiedzieli, ze to troche mało.
 
Do góry