reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Moj narazie tez 20 g na dobę..pomimo ze jest na mm. Podejrzewam ze te problemy z brzuszkiem tak samo jak u panny migotki. Lapczywie je zbutli, lyka powietrze momentami się wrecz dlawi. Mysle ze jeszcze sie nauczy. Dzis zz jednej strony brzydki pepuszek sie zaczal robic.. Musze obserwowac. Ile razy dziennie psikacie go? U nas brzydko i zimno i z wyjscia nici :( ja średnio sie czujs po porodzie, ciagnie mnie tam wszystko. Po nocy jestem bardzo obolala bo robie gwaltowne ruchy przy malym.. dzis sobie użyje tamtum rosa. Malutki jest grzeczniutki tfu tfu i dzis juz mniej zolty :)
 
reklama
Do dziewczyn z Krakowa - jestem bardzo zadowolona z opieki w Ujastku. Oczywiście jak wszędzie, trafi się jakaś niemiła zmora, ale ogólnie super. Natomiast sale poporodowe, te 2-osobowe, są zdecydowanie za blisko porodówki. Takich krzyków i wycia kobiet to ja jeszcze nie słyszałam. Wtedy zaczynałam utwierdzać się w przekonaniu, że dobrze, że miałam cesarkę, bo było to naprawdę przerażające.
Dzięki :) ale poporodowe to już PO, więc najwyżej można sobie myśleć, że jak też się krzyczało przy porodzie to, że inni słyszeli :) Ale przed porodem to się leży chyba na przedporodowych albo na patologii jak dłużej trzeba czekać? Wtedy bym nie chciała słuchać ;)
 
Fazerkamm nie mam pojęcia ile jednostek, cos Pani mówiła o 24 kroplach ale nie dopytałam o co chodzi... Miałam od 12:30 do 17 kroplówkę, przed tym jeszcze masaz szyjki mi Pani doktor zrobiła, po czym troche krwi poleciało
Na ktg brak skurczy
Jak mnie nie weźmie to najpóźniej w czwartek mam znów jechać, jak sie nic nie ruszy po kroplowkach to cc [emoji53]
Termin miałam na 14 ale moj lekarz nie chce tak długo zwlekać bo od weekendu jest koordynatorem ŚM na tym terenie a gdybym miała mieć cc to chce tego dopilnować

I troche mnie przerazili waga małego bo wyszło 3900

BasiaJulia a ty w Ujastku SN rodzisz czy cc?

Jestem taka "wygaszona" ze najchętniej zamelinowalabym sie pod kołdra i beczała albo niech mnie uśpią, wyciągną bobasa i koniec... Ach!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja już po ktg,wszystko ok. po badaniu pani doktor powiedziała że dzisiaj na pewno nie urodze:-) dala skierowanie do szpitala na przyszły wtorek czyli tydzień po terminie.wiec tak sobie będziemy czekać z dnia na dzień,ale już jestem strasznie tym zmęczona:-/
 
Witajcie :)
też mi wyszły rostepy na brzuszku, tak zwane słonce w okół pepka :( na szczęscie oglądalam kostiumy jednoczęściowe i rzeczywiscie też są mega fajne :)
wczoraj z moim narzeczonym troche się poprzytulalismy, ale nadal cisza :(

To jak to jest z tym wywoływaniem ? Nie mamy pewności że oksytocyna zadziała i urodzimy danego dnia ?
Bo ja już sie nastawiłam, że niunia najpóźniej bedzie z nami 25 :p
 
Ja też się nastawiam,ze dzidzia najpóźniej będzie 26,a jak będę już w szpitalu i oni zdecydują się dalej odwlekać to chyba zwariuje:-p

Ja mam taki strój kąpielowy jednoczęściowy mega ładny i jak go rok temu kupowałam to wiem że są do wyboru do koloru:-) bardziej mnie martwi to że te rozstępy poprostu mnie bolą,bo nie pojawiały sie,nie pojawiały i nagle trach skóra popekala praktycznie z dnia na dzień,stwierdzam że to brzuch się obniżył i pociągnął tak mocno:-)
 
Julka89.89 ja praktycznie przy każdej zmianie pieluszki psikalam na pepuszek ;)


Lucky spoko ja urodzilam SN 4kg bez 10g a jestem niska osoba wiec jak cos Ty tez dasz rade :)


Aleksandra niby moze się tak zdarzyć ale np mój gin twierdzi ze to nie możliwe, ze najwidoczniej zle podany lek lub zle wywolywany porod..

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
BasiaJulia a ty w Ujastku SN rodzisz czy cc?

Nie mam wskazań do cc, więc sn, chyba, żeby się coś pokomplikowało to wtedy wiadomo cc. A Ty też jesteś z Krakowa?

To jak to jest z tym wywoływaniem ? Nie mamy pewności że oksytocyna zadziała i urodzimy danego dnia ?

Zależy od szpitala: w Ujastku jest tak, przynajmniej tak mówiła położna, że najpierw balonik (cewnik Foleya), później oxy, a w razie niezadziałania wszystkiego cc. Zapytaj u siebie :)

Bardziej mnie martwi to że te rozstępy poprostu mnie bolą

Przede wszystkim smaruj :) Możesz chyba już kupić taki zwykły krem na rozstępy (nie dla ciężarnych) i nim działać. Ja też miałam taki zamiar, ale ostatnimi czasy nie wychodziłam nawet za bardzo z domu to już chyba kupię po porodzie jakiś "konserwator" na brzuch ujędrniający i na rozstępy.
Może coś polecacie, co dobrze działa, a nie w reklamie? ;)
 
Do góry