reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Lila dzieki ze pytasz [emoji5]
Niestety od rana spędziłam czas w szpitalu pod kroplówka + masaz szyjki [emoji849] i zero efektu, ze 3 moze 5 marnych skurczy i rozwarcie cm. Wyszłam na własne zadanie bo dzis juz nic by nie robili, jutro tez, a po jutrze znów kroplówka
Wiec wole spędzić noc w swoim łożku, a gdyby cos do szpitala nie mam daleko
Martwiłam sie tak jak bedzie po kroplowce ze skurczy dostanę niemilosiernych a sie okazuje ze na mnie to wogole nie zadziałało
Wiecie co płakać mi sie chce!
Boje sie ze skończy sie cesarka [emoji20][emoji24]

Ilona2701 miałam pytać co u Ciebie, mam nadzieje ze bedzie lepiej niż u mnie!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dopiero jutro będą decydować co ze mną ale w razie czego to do rana mam być na czczo. Na kolejnym ktg pojawiły się jakieś skurcze ale ja nic nie czułam
 
Jejku,oni tak długo muszą w tych szpitalach zwlekać z decyzjami,mnie pewnie też to będzie czekać....
LuckyJuly a ty ile jesteś po terminie?
 
Hej dziewczyny.
Ja tak szybko: u mnie nic nowego, nadal czekamy, we środę KTG, w piątek wywołanie i pewnie tak się skończy, jak i nie cesarką.

Gutka
, ja idę w piątek i tam siedzę (w szpitalu) i ani mi się śni podróżować podczas ŚDM ;) (wiesz w razie czego co robić?)
Aleksandra, Ruda - ja mam też tak, że czasami mocniejsze, a czasami słabsze ruchy. Podobno można zjeść coś słodkiego, na mnie to nie działa, najbardziej można dziecko poruszyć u mnie jak kładę się na plecach. I to też niekoniecznie są kopniaki, tylko też rozciąganie albo przeciąganie nóżkami - wędrująca górka ;)

Macie jakieś rady co do badania KTG? Dziś dziewczynie obok kazali zjeść i wrócić, bo zapis był jakiś nie tak.

Dobra, zbieram się do spania, jak się nic nie zadzieje to wracam rano jutro ;)
 
Ja jak ostatnio byłam to też dziewczynie kazali zjeść coś słodkiego,przespacerować się i wrócić do ponownego zapisu,bo tętno było poniżej 110
U nas nie ma tego problemu bo zawsze ok 150-160 tylko jak linia staje bardziej prosta bez tych skoków do góry to mi położna kiedyś tak brzuchem śmiesznie ruszała,jakby chciała złapać dziecko i wtedy znów były górki;-)
 
[QUOTE="

Wy też macie pępek tylko wietrzyć?? Po ilu dniach odpadł??[/QUOTE]
Ja tylko wietrzyłam i zaczął podchodzić ropà i śmierdzieć to przy każdej zmianie pieluszki pryskałam oktaniseptem i wycierałam patyczkami do uszu i odpadł w 5 dobie
 
Dziewczyny moj maluszek nie robil kupki od 11. Od czasu do czasu poplakuje i chyba go ten brzuszek boli. Co robc? :(
Ja masuje brzuszek ale też czasem działa jak sadzam małą pleckami do siebie a nóżki na moich udach. Dzisiaj jak tak siedzialysmy to trzasnela mega kupkę, może nóżki lekko zgięte pomagają.
 
Dziewczyny moj maluszek nie robil kupki od 11. Od czasu do czasu poplakuje i chyba go ten brzuszek boli. Co robc? :(
Podobno Maluszki karmione piersią mogą nie robić kupki przez tydzień i jest to jak najbardziej normalne. Jak Michałek nie robił kupki 3 dni to mimo wszystko masowałam mu brzuszek i uginałam nóźki co pomogł mu się wypróżnić. Teraz jak robi kupę też zginam mu nogi i widzę, że to pomaga.
 
reklama
Do góry