reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM - ZAZDROSZCZĘ!!!


DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS MA TERMIN NA DRUGA POŁOWE LIPCA CZY TYLKO JA TAKA NA OSTATKACH, WCZORAJ KOSIŁAM TRAWE WYKORZYSTAŁAM TARZANA I CO I NIC :((( JEDYNIE CODZIENNIE PODBRZUSZE MNIE BOLI, PO WIZYCIE SZYJKA DLUGA ZAMKNIETA JEDYNIE MŁODY GŁOWKĄ NAPIERA.. JAK DO 20 NIE URODZE TO 25 MAM SIE WSTAWIĆ W SZPITALU NA WYWOLANIE I JUZ MI SIE BECZEĆ CHCE..
 
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM - ZAZDROSZCZĘ!!!


DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS MA TERMIN NA DRUGA POŁOWE LIPCA CZY TYLKO JA TAKA NA OSTATKACH, WCZORAJ KOSIŁAM TRAWE WYKORZYSTAŁAM TARZANA I CO I NIC :((( JEDYNIE CODZIENNIE PODBRZUSZE MNIE BOLI, PO WIZYCIE SZYJKA DLUGA ZAMKNIETA JEDYNIE MŁODY GŁOWKĄ NAPIERA.. JAK DO 20 NIE URODZE TO 25 MAM SIE WSTAWIĆ W SZPITALU NA WYWOLANIE I JUZ MI SIE BECZEĆ CHCE..
Dlaczego??
Ja tez bałam się wywoływania a okazało się wybawieniem...naprawde

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
BasiaJulia wlasnie te karty kontrastowe sa super, juz kupilam jakis czas temu:) a z karuzelka rzeczywiscie poczekam.

Doris wyobrazam sobie ze musisz juz byc zwarta i gotowa i nie mozesz sie doczekac, ciesz sie ostatnimi chwilami z pelnym brzuszkiem:):)

U mnie tarzan byl jakos ze dwa dni temu ale to juz nawet nie jest przyjemne dla zadnego z nas wiec bez sensu a i efektow zadnych nie dalo:/ pozostaje czekac...
 
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM - ZAZDROSZCZĘ!!!


DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS MA TERMIN NA DRUGA POŁOWE LIPCA CZY TYLKO JA TAKA NA OSTATKACH, WCZORAJ KOSIŁAM TRAWE WYKORZYSTAŁAM TARZANA I CO I NIC :((( JEDYNIE CODZIENNIE PODBRZUSZE MNIE BOLI, PO WIZYCIE SZYJKA DLUGA ZAMKNIETA JEDYNIE MŁODY GŁOWKĄ NAPIERA.. JAK DO 20 NIE URODZE TO 25 MAM SIE WSTAWIĆ W SZPITALU NA WYWOLANIE I JUZ MI SIE BECZEĆ CHCE..




ja mam termin na 22 lipca :) i tez na razie nic sie nie dzieje, mala głowką napiera, wizyte i usg mam 7.07 i to mogłby być moj dzien :p
 
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM - ZAZDROSZCZĘ!!!


DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS MA TERMIN NA DRUGA POŁOWE LIPCA CZY TYLKO JA TAKA NA OSTATKACH, WCZORAJ KOSIŁAM TRAWE WYKORZYSTAŁAM TARZANA I CO I NIC :((( JEDYNIE CODZIENNIE PODBRZUSZE MNIE BOLI, PO WIZYCIE SZYJKA DLUGA ZAMKNIETA JEDYNIE MŁODY GŁOWKĄ NAPIERA.. JAK DO 20 NIE URODZE TO 25 MAM SIE WSTAWIĆ W SZPITALU NA WYWOLANIE I JUZ MI SIE BECZEĆ CHCE..
Ja mam termin na jutro i cisza.Jak mały się nie urodzi do poniedziałku to idę na wywołanie.Raz już miałam i nic specjalnego.Najgorsze to czekanie i wiem co będzie...też mam doła bo myślałam że samo przyjdzie.Robię w domu wszystko sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy itp. i nic...Na razie czekam.
 
Doris nawet sobie nie wyobrażam tego czekania, straszne to musi być, współczuję, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i czekamy na wiadomość ze Olis jest juz z Tobą ☺.

Policzyłam ile z nas już się rozpakowalo i wyszło mi że mamy 18 mamusiek.
 
Ja mam termin na 17.07 od tyg pije herbatę z liści malin i od wczoraj wiesiołek doustnie a dziś z rana lekki Tarzan na 13wizyta u położnej moze da mi nadzieje na szybszy poród [emoji12] ja jest z mierzeniem szyjki bo tutaj bada tylko położna tzn mierzy brzuch miara i po tym stwierdza wielkość dziecka


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
JULITA1212 - pierwszy poród miałam wywoływany i mam traume naprawdę.. Nie dość ze córka wazyła 4170 to po oxy myslalam ze umre.. boję sie że maly bedzie wiekszy od niej i bedzie jeszcze bardziej bolec..

ALEKSANDRA1 - o to dwa dni po mnie, ja mialam teraz we wtorek ostatnią wizyte, mój gin poleciał do azji na wczasy i wraca dopiero 20, ale w szpitalu bedzie 26.07

ASIAK_826- własnie najgorsze, że człowiek wie co go czeka, ja tez robie wszystko i tylko podbrzusze bardzo boli ale to tylko tyle.. Może dziś po meczu coś Ci sie ruszy haha

WMAZUR1988 - to widzę tez na bogato przygotowania, podobno olejek rycynowy jest dobry ale jakoś mam stracha?
 
Do góry