reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja dalej czekam na swoją kolej. Jestem trzecia w kolejce na Cc a dopiero tną pierwszą :-S

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny dziekuje za słowa otuchy i wsparcie dobrze,ze można tu sie wygadać i wyżalić [emoji846] gratuluje wszystkim nowym mamusia i zazdroszczę,ze juz macie dzidziusie przy sobie a za resztę trzymam kciuki[emoji5] My dziś mamy wizytę na 13 u położnej i ciekawe co mi wywróży znowu z wielkości i pomiarów brzucha he he[emoji12] Pytanie do Was Piła któraś herbatę z liści malin,brała wiesiołek itp.?O tarzanie juz nie wspomnę [emoji12]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny.
Dziś to chyba jakaś felerna noc była - mnie też gorąco i do tego strasznie mi drętwiały ręce i nogi. Spałam może z 4 godziny...

Gratulacje dla nowych Mam :*

Giuliaa - też słyszałam takie zdanie o karuzelkach i też nie kupiłam, podobno niektóre dzieci mogą się ich nawet bać. Jeszcze przyjdzie czas na zabawki, maluchom po 1 mies. można dawać książeczki albo karty kontrastowe, podobno bardzo fajnie rozwijają zmysły i ciekawość, a na Allegro kosztują kilka złotych :) Ja zaopatrzę się w coś takiego na pewno.

Lizzy - anestezjolog powinien przyjść do was dzień wcześniej w szpitalu i o wszystko wypytać (miałam tak przed operacją), ale być może w różnych szpitalach jest różnie - zadzwoń i zapytaj, czy sama musisz iść na konsultację.

Iwona77W - tu wszystkie mają luzy i coś się dzieje, choć są młodsze wiekiem ciąży, a u mnie ani nanomilimetra rozwarcia :( też pewnie nie ma szans na wcześniej - czekaj ze mną choć Ty ;) Nawet okna wczoraj myłam - ciiiiisza...
 
reklama
No to mi sie udalo zasnac na 2 godziny ale przez to parcie w kroczu caly czas mi sie śniło ze rodze i ucisk tak niesamowity ze sie nie da w jednej pozycji leżeć. Jak ktos mi powie ze ciaza to taki tylko przyjemny czas to go walne pałka w glowe ;)
 
Do góry