reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny doradzcie mi co robic bo oszaleje. Od 4 rano bylam juz z 7 razy w wc. Myslalam ze teraz bedzie ok. Ale obudzilam sie i znowu bol, oszczedze szczegolow ale woda doslownie juz ze mnie leci bo nie ma co. Boję sie o malego, probuje caly czas pic wode zeby sie nie odwodnic. Skurczt nie czuje zebyn miala, jedynie jelita bola
 
Hejka:-)
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które jjeszcze w szpitalach,i za te które już lada chwila tam będą:-)
Chyba też zdecyduje się na zzo,mi położna mówiła że przy przyjęciu na ip trzeba zgłosić że się będzie chciało zzo żeby mogli pobrać krew na czynniki krzepnięcia.

Ale nam się urodziło dzieciaczkow:-)już zaczynam wam zazdrościć:-)

O karuzelach też słyszałam że do 3miesiaca dziecko i tak się tym nie interesuje więc narazie nie kupiłam

A odnośnie psa to popieram że powinien mieć ustalone gdzie może wchodzić i spać ale nie można go odizolować od dziecka bo będzie zazdrosny.mysle że od razu pozwalać na kontakt:-)

My wczoraj wybraliśmy się do kina:-) oczywiscie najadlam się jak głupia popcornem i naczosami taka zgagę mialam w nocy ze nie wiem.
Teraz jeszcze popralam ciuszki od znajomej,poukladam tylko bo to takie fajne polarki,sweterki i kurtka to nie będę raczej prasować.
Zrobię mężowi obiad na szybko i jadę do mamy,mam zamiar cały dzień leżeć w ogrodzie:-)

Miłego dnia!
 
Zjadlam pizze ktora zrobil moj maz, ale nikomu nie zaszkodzila, moze ja mam takiego pecha :( w kazdym razie mam nadzieje ze przejdzie bo jak nie to bede musiała chyba podjechac do szpitala.
 
Agula powodzenia zaraz sie pewnie cos rozkreci ;)

Doris- trzymam kciuki ;))

Młody moj nie chciał sie wczoraj urodzic to niech teraz tydzirn czeka, bo w czwartek mam fryzjera ;))
to facet, więc już zapomnij o fryzjerze bo cos wymysli ;)

Ja tarzana teraz to bym pozabijała niz pokorzystala, niech sie młody rodzi bo zaraz rozwód bedzie ;)

U mnie juz siara z piersi leci, a jak u was?
leciała a teraz spokój chyba od 2 tyg.

Hej dziewczyny.
Dziś to chyba jakaś felerna noc była - mnie też gorąco i do tego strasznie mi drętwiały ręce i nogi. Spałam może z 4 godziny...

Gratulacje dla nowych Mam :*

Giuliaa - też słyszałam takie zdanie o karuzelkach i też nie kupiłam, podobno niektóre dzieci mogą się ich nawet bać. Jeszcze przyjdzie czas na zabawki, maluchom po 1 mies. można dawać książeczki albo karty kontrastowe, podobno bardzo fajnie rozwijają zmysły i ciekawość, a na Allegro kosztują kilka złotych :) Ja zaopatrzę się w coś takiego na pewno.

Lizzy - anestezjolog powinien przyjść do was dzień wcześniej w szpitalu i o wszystko wypytać (miałam tak przed operacją), ale być może w różnych szpitalach jest różnie - zadzwoń i zapytaj, czy sama musisz iść na konsultację.

Iwona77W - tu wszystkie mają luzy i coś się dzieje, choć są młodsze wiekiem ciąży, a u mnie ani nanomilimetra rozwarcia :( też pewnie nie ma szans na wcześniej - czekaj ze mną choć Ty ;) Nawet okna wczoraj myłam - ciiiiisza...
ja z luzem w poprzedniej ciązy chodziłam miesiąc, odszedl mi nawet czop na miesiąc przed, więc to nic nie znaczy:) a teraz miękką szyjkę mam od lutego i mimo skurczy, rozwarcia i "po czopie" mogę jeszcze poczekać hohoh, termin mam na koniec lipca:) chyba najpóźniej tu z wszystkich bo na 30 wg om

GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM - ZAZDROSZCZĘ!!!


DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS MA TERMIN NA DRUGA POŁOWE LIPCA CZY TYLKO JA TAKA NA OSTATKACH, WCZORAJ KOSIŁAM TRAWE WYKORZYSTAŁAM TARZANA I CO I NIC :((( JEDYNIE CODZIENNIE PODBRZUSZE MNIE BOLI, PO WIZYCIE SZYJKA DLUGA ZAMKNIETA JEDYNIE MŁODY GŁOWKĄ NAPIERA.. JAK DO 20 NIE URODZE TO 25 MAM SIE WSTAWIĆ W SZPITALU NA WYWOLANIE I JUZ MI SIE BECZEĆ CHCE..
patzr wyżej :)
Ja mam termin na 17.07 od tyg pije herbatę z liści malin i od wczoraj wiesiołek doustnie a dziś z rana lekki Tarzan na 13wizyta u położnej moze da mi nadzieje na szybszy poród [emoji12] ja jest z mierzeniem szyjki bo tutaj bada tylko położna tzn mierzy brzuch miara i po tym stwierdza wielkość dziecka


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
długość szyjki na usg ale stan jej i rozwarcie niestety paluchami, a to w 9 miesiącu to prawie laryngologia
 
Dziewczyny doradzcie mi co robic bo oszaleje. Od 4 rano bylam juz z 7 razy w wc. Myslalam ze teraz bedzie ok. Ale obudzilam sie i znowu bol, oszczedze szczegolow ale woda doslownie juz ze mnie leci bo nie ma co. Boję sie o malego, probuje caly czas pic wode zeby sie nie odwodnic. Skurczt nie czuje zebyn miala, jedynie jelita bola
JUlka jeśli nie zjadłaś nic podejtrzanego to się czyścisz, ale jesli te biegunki nie ustaną to jedź na IP bo odwodnienie teraz nie jest wskazane
 
reklama
Do góry