reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
no tylko jak padały wcześniej pytania czy ta grupa jest czy nie i czy można do niej dołączyć to żadna nic nie pisała wiec wnioskuje że już dawno zamknięta
 
Hej. Ja po ktg. Wyszlo idealnie, pojedyncze skurcze lekkie ( ja sobie mysle cholera jasna jakie lekkie jak mnie to boli mocno - swietnie) przelozona poloznych przemila babka, ordynator przyszedl i pozartowal. Kazal przyjechac w sobote na kolejne i tak co 4 dni przyjeżdżać. Mowil ze dużo pacjentek ma termin na lipiec ale zeby sie nie stresowac, miejsca na pewno beda :) ogolnie swietna atmosfera. jak zacznie mi odchodzic czop z krwią to.kazala tez przyjechac to sprawdzimy rozwarcie i wtedy mnie juz raczej zostawia. I oczywiscie liczyx ruchy. No po prostu jesten super zaskoczona takim podejsciem.
 
Hej. Ja po ktg. Wyszlo idealnie, pojedyncze skurcze lekkie ( ja sobie mysle cholera jasna jakie lekkie jak mnie to boli mocno - swietnie) przelozona poloznych przemila babka, ordynator przyszedl i pozartowal. Kazal przyjechac w sobote na kolejne i tak co 4 dni przyjeżdżać. Mowil ze dużo pacjentek ma termin na lipiec ale zeby sie nie stresowac, miejsca na pewno beda :) ogolnie swietna atmosfera. jak zacznie mi odchodzic czop z krwią to.kazala tez przyjechac to sprawdzimy rozwarcie i wtedy mnie juz raczej zostawia. I oczywiscie liczyx ruchy. No po prostu jesten super zaskoczona takim podejsciem.

Właśnie tacy ludzie powinni pracować na oddziałach położniczych, którzy potrafią uspokoić, okazać zainteresowanie i poczucie bezpieczeństwa
 
reklama
Do góry