reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej. Ja po ktg. Wyszlo idealnie, pojedyncze skurcze lekkie ( ja sobie mysle cholera jasna jakie lekkie jak mnie to boli mocno - swietnie) przelozona poloznych przemila babka, ordynator przyszedl i pozartowal. Kazal przyjechac w sobote na kolejne i tak co 4 dni przyjeżdżać. Mowil ze dużo pacjentek ma termin na lipiec ale zeby sie nie stresowac, miejsca na pewno beda :) ogolnie swietna atmosfera. jak zacznie mi odchodzic czop z krwią to.kazala tez przyjechac to sprawdzimy rozwarcie i wtedy mnie juz raczej zostawia. I oczywiscie liczyx ruchy. No po prostu jesten super zaskoczona takim podejsciem.

super wieści!
jak to dobrze,że gdziekolwiek są jeszcze takie położne i lekarze,bo z tego co czytałam wcześniej to traciłam już nadzieję
 
reklama
No dziewczyny bardzo sie ciesze, bo czuje sie bezpieczniej jak tak reaguja na kazda wizyte, nie potrzebuje w ogole skierowania na to ktg, jak chce to moge przyjezdzac codziennie, ale nie przesadzajmy. Obym po porodzie zdania nie zmienila :p ale poraz kolejny polozna pytala o lekarza prowadzacego... jednak chyba patrza troche na to.
 
Julka zawsze patrzą kto Cię prowadzi i czy chodzisz prywatnie czy na fundusz, to chyba w każdym szpitalu..

Jodelka też wysłałam zaproszenie do grupy na fb :-)

Ja jutro wizyta i mam nadzieję że coś się ruszyło, bo chcę urodzić w tym tygodniu przed urlopem mojego ginekologa..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no tylko jak padały wcześniej pytania czy ta grupa jest czy nie i czy można do niej dołączyć to żadna nic nie pisała wiec wnioskuje że już dawno zamknięta
pewnie dlatego, ze dziewczyny które tam przeszły juz dawno sie tu nie odzywają i podzieliłysmy sie na te z forum i fb, jedynie chyba venice i lila zaglądają i tu i tu
 
Julka zawsze patrzą kto Cię prowadzi i czy chodzisz prywatnie czy na fundusz, to chyba w każdym szpitalu..

Jodelka też wysłałam zaproszenie do grupy na fb :-)

Ja jutro wizyta i mam nadzieję że coś się ruszyło, bo chcę urodzić w tym tygodniu przed urlopem mojego ginekologa..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
mnie o fundusz czy prywatnie nikt dotąd nie pytał ale o lekarza już tak i mimo, że mój nie pracuje od lat w szpitalu to jak usłyszeli nazwisko to mnie wypuścili ze szpitala bez trzymania na siłę pod jego "opiekę" :) ale rzeczywiście zauważyłam ,że pacjentki z lekarzami na oddziale mają lepiej
 
Julka taka atmosfera powinna byc w każdym szpitalu, nie mam pewności jak jest u mnie ale mam nadzieje ze katastrofy nie bedzie [emoji848]

Ja zostaje napewno tutaj [emoji106][emoji5]

Skoro mówicie ze pacjentki z lekarzami z oddziału maja lepiej (choć uważam ze nie powinno tak byc) to moze nie bede miała najgorzej [emoji57] moj jest tam ordynatorem...

Czuje sie jakbym stanęła w miejscu, od 2/3 dni mam skurcze ale nie regularne choć w zeszła noc były dosc mocne, ale poza tym nie zauważam żadnych innych objawów... Boje sie żebym nie miała tak jak moja mama, ze nic nie wskazywało na poród, poszła na wizyte i juz została a po 2 godz dzidzia była na świecie
To jak ja wtedy mam rozpoznać ze to juz?! [emoji15]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy :) dzisiaj Mały miał badania i żółtaczka ładnie spadła mam go wyłączyć lampy o 21 i jutro o 9 bedzie miał badania jak wszystko bedzie ok poziom nie wzrośnie i troszkę masy nabierze idziemy do domku!!!

Trzymajcie kciuki zeby sie udało :) aż boje sie cieszyć i nastawiać ze sie uda wiec musze sie uzbroić w cierpliwość. Mam nadzieje ze sie jednak uda :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Paula trzymam kciuki ale najlepiej jeszcze się nie nastawiaj na wyjście, żeby w razie czego nie było rozczarowania - lepiej być mile zaskoczonym! Ściskam!

Melduję ze do domu przyszlysmy

Iwonaimaja super :) No to sę zaczyna Wasze nowe wspólne życie :)

Julka89.89 naprawdę super ten szpital masz - pozazdrościć. Będzie dobrze :)

Dziewczyny please nie uciekajcie na facebooka :( Bo się tu nam rozleci.

Skoro mówicie ze pacjentki z lekarzami z oddziału maja lepiej (choć uważam ze nie powinno tak byc) to moze nie bede miała najgorzej [emoji57] moj jest tam ordynatorem...

No to Ty na pewno będziesz miała dobrze skoro Twój prowadzący to ordynator ;) Wszystko dopilnowane będzie.
 
Julka taka atmosfera powinna byc w każdym szpitalu, nie mam pewności jak jest u mnie ale mam nadzieje ze katastrofy nie bedzie [emoji848]

Ja zostaje napewno tutaj [emoji106][emoji5]

Skoro mówicie ze pacjentki z lekarzami z oddziału maja lepiej (choć uważam ze nie powinno tak byc) to moze nie bede miała najgorzej [emoji57] moj jest tam ordynatorem...

Czuje sie jakbym stanęła w miejscu, od 2/3 dni mam skurcze ale nie regularne choć w zeszła noc były dosc mocne, ale poza tym nie zauważam żadnych innych objawów... Boje sie żebym nie miała tak jak moja mama, ze nic nie wskazywało na poród, poszła na wizyte i juz została a po 2 godz dzidzia była na świecie
To jak ja wtedy mam rozpoznać ze to juz?! [emoji15]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
jak zaczną sie regularne skurcze :)
 
reklama
Do góry