reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Mi tez wychodzi błąd, ze niby wątek został usunięty przez administratora.
Ja napewno tu zostanę i bede z wami w kontakcie jesli tylko moje dziecko mi na to pozwoli :) bo jak narazie to nie mogę sobie tego wszystkiego wyobrazic [emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Jodelka też wysłałam zaproszenie do grupy na fb :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam, że musiałyście czekać ale miałam wojne z mężem ... tak się zdenerwowałam, że brzuch zaczął mi twardnieć i przestałam czuć Młodego ( on się rusza prawie cały czas) ... aktualnie jestem w rozsypce emocjonalnej i muszę się jakoś dzwignąć z podłogi... :( ale jeżeli chodzi o tą grupę to Asia i Flammie mają uprawnienia do wszystkiego.
Buziaki pa
 
Kamejka nikt nie ucieknie taam jest tylko alternatywa :) w razie jak tu jakieś błędy wyskoczą dotyczące zdjeć to tam.można je wrzucić i tyle :):) spokojnie :) bb to w końcu bb :D
 
Ja z aplikacji korzystam i teraz mam na samej gorze (fora zamkniete) jak klikam tam to mo wyskakuje forum zamknięte lipcowek. Skad klikacie w link ze Wam blad pokazuje?
Te ktore pisaly w watku technicznym ze chca byc w watku ukrytym pododawalam chyba ze o ktorejs zapomnialam to pisac szybciutko to sie doda.. narazie dostep maja:


:julita1212
Lizzy_
Flammie
Iwona7510
Iwona77W
Iwona35
sylwia_d
Julka89.89
Doris:-)ilona2701
biapl
nieufna
mehle
Asia28BK
Dżudka_88
Agula2016
Kaskaw
Needi
giuliaa
olciakk
gutka
Gwiazda_237
Olcia& synuś
Taq
Kkasiulka
Mendoza813
Lila
kamejka
paula_dabro
ruda@91
LuckyJuly2016
madziolina_p
iwonaimaja
Asia28BK
Aga30+
fazerkamm


Mam taka propozycje, jak ktoras zniknie z forum to bedziemy automatycznie kasowac z watku ukrytego zebysmy tam czuly sie swobodnie :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry