reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Nieufna widze ze coś zmieniaja na forum stad te niedogodności ;)


Kamejka to przynajmniej Ty tarzana mialas miesiąc temu a ja chyba ze 3 jak nie 4 miesiące temu[emoji14]ja tu chyba rekordy bije w nieodwiedzaniu tarzana[emoji14]

Kkasiulka na styczniowkach 2012 wiecznie o zarciu gadaliśmy stąd te przypuszczenia ;)


Agula hahaha :D
A ja glupia swojemu tarzanowi powiedzialam ze glowka wyczuwalna podczas badania...


Giuliaa i tego Ci zycze ;)


Gwiazda tulkam Cie moooocno :*

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana czekam na Ciebie jak maly kolos bedzie chcial wyjsc :)
 
Hej
Poczytałam co u Was! Tyle już dzidziolków na świecie a jeszcze lipca nie ma. Ja odliczam dłuuuugie godziny do -środy, mam być w szpitalu ok 7-8 rano. Już nie mogę się doczekać. Jeszcze dwie nocki w domu przede mną i cały jutrzejszy dzień. Dziś mam skurcze częściej ale nie bolą, czop siedzi a cały czas mam nadzieję, że może się coś rozkręci i zrobią mi cc wcześniej niż w czwartek.
Trzymam kciuki za szybkie bezbolesne porody.
 
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy :) dzisiaj Mały miał badania i żółtaczka ładnie spadła mam go wyłączyć lampy o 21 i jutro o 9 bedzie miał badania jak wszystko bedzie ok poziom nie wzrośnie i troszkę masy nabierze idziemy do domku!!!

Trzymajcie kciuki zeby sie udało :) aż boje sie cieszyć i nastawiać ze sie uda wiec musze sie uzbroić w cierpliwość. Mam nadzieje ze sie jednak uda :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Fazerka poganiaj tą administratorkę z wątkiem zamkniętym bo już by się dzidziolki pooglądało a tu nic. Przecież to nic skomplikowanego stworzyć wątek zamknięty a cyrtoli się z tym ponad tydzień ;)
 
Fazerka poganiaj tą administratorkę z wątkiem zamkniętym bo już by się dzidziolki pooglądało a tu nic. Przecież to nic skomplikowanego stworzyć wątek zamknięty a cyrtoli się z tym ponad tydzień ;)
Tylko dopytać jak to jest ze zdjęciami na wątku zamkniętym. Bo po grudniowej zmianie forum zdjęcia i tak są publiczne

35tc5
 
My po wizycie. Opisałam w wizytowym, ale w skrócie Mały ok, wychodzić nie planuje, ale nerki coraz gorzej i od urologa zależy co dalej...
 
reklama
Do góry