reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja Żeromski albo Siemiradzki. Do Siemiradzkiego chodzę do poradni i na szkołę rodzenia, ale mam termin tuż przed ŚDM, stąd jeszxze opcja Zeromskiego, bo nie w centrum :-)
Boże, ŚDM, koszmar. Ja mieszkam w Łagiewnikach... Zorientuj się bliżej terminu jak z dojazdem, bo czytałam, że na cały Kraków trzeba będzie mieć jakieś przepustki. Ale to bez paniki, bo mnie właśnie lekarka tak nastraszyła, że w Łagiewnikach to tylko pieszo. Ale ja mam nadzieję, że jednak urodzę na długo przed.
 
reklama
Julka a który ty tydzień masz?

Aga Tobie tez powodzenia![emoji108]

Witaj Basiajulia [emoji5]

Ja dzis wizytuje i dowiem sie co u mojego malucha, strasznie nie mogę sie doczekać wizyty, po jeszcze chce wstąpić do Łagiewnik pomodlic sie troszkę [emoji51]
Wiec odezwę sie pewnie wieczorem dopiero

Ukrop dzis znów u mnie ze nie ma czym oddychać [emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny wy wszystkie praktycznie 37..38 tydzien a ja za wami tak daleko w tyle :(
Tez juz byś chciała tulic swoje maleństwo?
Ja dzisiaj jestem załamana.. tak bardzo bym już chciała mieć maleństwo przy sobie.. Jakaś mam depresję chwilowa dzisiaj..
I dziwię się jak można tak strasznie tęsknić za tą malutka istotka której się nigdy nie widziało..
Chociaż dzisiaj to tęsknię nawet za synkiem którego rano zawiozlam do żłobka.. Paranoja jakaś..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gwiazda, Aga...mocno kciuki zaciśnięte!!!!! Pewnie już tulicie Maluszki!
Ja też nie mogę się doczekać a jeszcze Mały się słabo rusza. Mam dziś ktg więc sprawdzimy co u niego!
 
Basiajulia, witaj :) Ja też Ujastek, tyle że ja już mam konkretny termin, więc do ŚDM spokojnie zdążę ;)

Kaskaw, wiem o czym mówisz, bo ja już tęsknię za córeczką, która w poniedziałek jedzie na tydzień do babci.

Julka, uszka do góry. Może Twój maluch zrobi Ci niespodziankę i wyskoczy troszkę wcześniej ;)
 
Dziewczyny wy wszystkie praktycznie 37..38 tydzien a ja za wami tak daleko w tyle :(
Ja jestem blisko Ciebie bo mam 36+2;)
Julka a który ty tydzień masz?

Aga Tobie tez powodzenia![emoji108]

Witaj Basiajulia [emoji5]

Ja dzis wizytuje i dowiem sie co u mojego malucha, strasznie nie mogę sie doczekać wizyty, po jeszcze chce wstąpić do Łagiewnik pomodlic sie troszkę [emoji51]
Wiec odezwę sie pewnie wieczorem dopiero

Ukrop dzis znów u mnie ze nie ma czym oddychać [emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Powodzenia na wizycie.
Fazerkamm tobie również
 
reklama
Napiszę Wam teraz tylko, a potem nadrobię, mam nadzieję, jeśli ktg wyjdzie ok, bo zaraz lecę na ktg.

Pojechałam wczoraj na to echo, echo w porządku, wad serca nie ma, drobne odchylenie, które mieszczą się w normie, być może są po mojej jakiejś infekcji czy zakażeniu, nie są wadą, po porodzie, jeśli pediatrzy nic nie będą widzieć, to nic z tym nie robić, taka uroda. Skierował na ktg, tam u siebie. Robiła mi je recepcjonistka, nie znała się na sprzęcie, dzwoniła do kogoś i pytała jak włączyć, co ma się świecić, dwa razy mi poprawiała i wyszły 2 spadki tętna, solidne, ale nie wiemy, czy wtedy jak poprawiała czy akurat dziecko kopnęło, bo nie było jej przy ktg, a z tego co mówi położna być powinna. No i ten lekarz od echo dał mi skierowanie w związku z tym do szpitala. Żeby jechać od razu, żeby podłączyli mnie pod ktg, a mąż ma przywieść torbę. Skierował na Legnicę, bo tam sprzęt jest dla dzieci, które rodzą się za wcześnie, a 36 tydzień może być już ok, a może dziecko potrzebować pomocy. W Legnicy pan doktor, młodszy ode mnie, nawet mnie nie dotknął, powiedziała, ze ma tylko dwa łóżka wolne, a to nie jest nagły przypadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co jest, jak nie życie dziecka!?!?!?!?!?!!??! Pielęgniarka przyłożyła słuchawkę na 5 sekund, tętno jest, to ok do domu, jak coś rano przyjechać. PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poczułam się jak u weterynarza!!!!! Pojechaliśmy na Złotoryję, tam, gdzie pracowała moja mama, gdzie chcę rodzić, całkiem inne podejście, nawet jak nie wiedzieli jeszcze, że ja to córka Ireny. W szoku, że tamten nawet ktg nie zrobił, zeby mnie uspokoić. W Złotoryi ktg idealne. Kazali monitorować jak mam możliwość u sibie, jak nie mam to jechać do tej Legnicy, bo do nich dopiero za tydzien, bo oni nie mają tego sprzętu, gdyby z dzieckiem się coś dzialo!!! Więc proszę, trzymajcie kciuki, by ktg na które zaraz idę było ok i żebym jeszcze tydzien wytrzymala i nie musiala do tej okropnej Legnicy jechac!!!!! Ja chyba to powinnam na Groszku napisać, przepraszam Fazerkam, ale już weszłam tu, żeby tylko napisać. Wyć mi się chce, jak tak mozna ludzi traktować!!! Uciekam, bo ktg, proszę o kciuki, bo jak coś nie tak to szpital i do ten w Legnicy :( :( :( :( :( :(
 
Do góry