reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Kolejny ekscytujący dzień przed nami :-) :)
Czekam na wieści...

paula, jak cie czytam to się rozklejam.. :p Mam nadzieję, że maluszek będzie z tobą już niedługo!
Fazerkamm, powodzenia na wizycie!!
 
reklama
Aga i Gwiazda powodzenia ! Dzis przytulicie swoje maluszki [emoji173]️
Fazerkamm powodzenia na wizycie !
Paula i Iwona najważniejsze ze maleństwa całe i zdrowe, ciesze sie Waszym szczęściem [emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Cześć Dziewczyny,

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa :-) jest nam baaaaardzo miło.

Chętnie opisze swoj porod w odpowiednim wątku tylko jesli sie taki pojawi to prośba o link bo korzystam z telefonu i bedzie mi łatwiej odnaleźć :)

Czytam Wasze wpisy i nie moge uwierzyć ze pare dni temu tez pisałam o dolegliwościach wizytach a tu juz Bobas ze mna.

U nas wszystko ok, mnie trochę boli krocze najgorzej przy siadaniu lub chodzeniu. Stopy mi puchna tak ze masakra, to co było w ciazy to pikus.

Mały jest taki kochany :) trzymajcie kciuki zeby dzisiaj dali mi go do siebie bo cały czas leży na obserwacji i smutno tak bo nie ma go ze mna i nie moge go przytulać i zaczynam sie denerwowac ze mnie nie bedzie poznawał bo większość czasu leży sam bidulek nikt go nie przytula :( wiec oby sie udało i dzisiaj mi go przywieźli :) z tego co mówiła położna oddech sie unormował wiec wyglada na to ze bedzie zdrowiutki jak rybka :) mam nadzieje ze nie ma żadnego niedotlenienia czy czegos takiego bo juz zaczynam schizowac.

Kochane moje jestescie KOCHANE! tyle ciepłych słów i wsparcia to dawno nie miałam. Co do wsparcia... Narzekałam w ciazy na meza ze nie wspiera itd...to co sie działo przy porodzie i teraz to nie ma takich słów zeby to opisać jakie wsparcie dostaje od Meza. Nie spodziewałam sie ze aż tak bedzie wspierał pomagał.

Teraz sie przekonałam ze mam podwójne szczęście Meza i Synka i oby zdrówko było a nic wiecej mi nie trzeba.

W domu pełna mobilizacja :D mieszkanie nie jest gotowe wiec będziemy chwile u mojej mamy a tam nic nie naszykowane wiec mama z Mezem szykują sprzątają prasują...

Ściskam i całuje Was wszystkie :-)

I powiem Wam tak...mimo młodego wieku sama sie przekonałam ze my matki MAMY TE MOC! I nic tego nie zmieni...moze to zabrzmi troszkę narcystycznie ale jestem z siebie cholernie dumna ze dałam radę, przetrwałam ten ból i teraz mam cudownego synka.

Miałam cos jeszcze napisać ale zapomniałam co :)

Miłego dnia i trzymajcie kciuki zeby Feanek był juz dzisiaj ze mna :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Paula pięknie to napisałas! Znowu sie poryczalam :biggrin2: jesteś wielka i już niedługo będziesz mogła bez przerwy tulić swojego Franusia!:)

Ja już się szykuję do szpitala. Dam znać po.

Aga powodzenia, trzymam kciuki:tak:

Ja juz przygotowana . Wykąpana i zwarta czekam na godzinę zero ale strasznie się boje ; ( łzy mi same lecą ; ( tak ze dziewczyny odezwę się potem módlcie się za nas ;*

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Gwiazda Tobie też powodzenia będzie dobrze, ale wiem że w takiej chwili stresu nie unikniemy.
Mnie czeka ten sam stres za kilka dni i już na samą myśl płacze więc Tobie się nie dziwię;-) ;)

Paula [emoji813][emoji813]
Jestes wielka :)

zaraz wejde na kompa ro wyślę link do watku o opowieściach porodowych :)


Aga, Gwiazda mooooocno trzymam kciuki :* :* *


Witajcie czwartkowo :)

Za mnie dzis wieczorkiem prosze trzymac kciuki, jade na kolejna kontrol do lekarza.. zobaczymy ile orzez tydzien maly przytyl i co zdecyduje lekarz...

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Fazerkamm za Ciebie też kciuki aby wizyta była udana:)

Miłego dnia dla wszystkich, upał dziś nie ziemski!
 
Cześć dziewczynki.

Mocno zaciskam kciuki za nasze dwie dzisiejsze rodzące!!

Paula jak czytałam Twój post to musiałam przerwać w połowie bo siedzę w poradni i bym się popłakała ze wzruszenia :) Cudowne wieści od Ciebie :)

Iwona Tobie też gratuluję bo jeszcze nie miałam okazji, wspaniale że maleńka już z Tobą!

Ja właśnie miałam zapis ktg, czekam jeszcze na usg które ma potwierdzić czy dzidzia nadal ułożona pośladkowo, jeśli tak to dostanę dziś skierowanie na cc.
 
Ja Gwiazda już jadę do szpitala i rownie jestem bardzo zdenerwowana i poryczeć pewnie też porycze. Serce mi wali.
Aga, nie ma się co bać :) choć wiem, że łatwo się mówi. Ja w tamtym roku miałam inną operację, ale znieczulenie to samo, bo w kręgosłup. Nie boli - tylko ukłucie, a ja się igieł boję i słabo się mi robi. Ja nie czułam nic, a sama operacja trwała 5 min. ;) podobno przy cesarce czuć takie ciągniecie. Staraj się nie podnosić głowy potem - podobno faktycznie może boleć głowa niesamowicie. Jeszcze raz trzymam kciuki i daj znać.
 
reklama
Gutka, Ujastek, a Ty? Do najbliższego szpitala (Kopernik) mam i tak z 30-40 min., podobnie jak do Ujastka, więc już chcę tam, gdzie wybrałam. Zwłaszcza, że byliśmy z mężem na dniach otwartych i jechał prawie 100 km/h, twierdząc, że przecież tak będzie jechał do porodu ;)

A za dziewczyny na porodówkach trzymam kciuki :)

Dla niecierpliwych - przyjaciółka rodziła ponad tydzień temu, zazdrościłam jej, że ma już synka ze sobą, ale im bliżej do mojego terminu to się coraz bardziej boję, jak to będzie....

Dzięki wszystkim dziewczynom za opinie co do terminów ;) i tak zobaczymy, które się sprawdzą, choć ja z jednej strony liczę na szybciej, a z drugiej strach przed nieznanym.
Ja Żeromski albo Siemiradzki. Do Siemiradzkiego chodzę do poradni i na szkołę rodzenia, ale mam termin tuż przed ŚDM, stąd jeszxze opcja Zeromskiego, bo nie w centrum :-)
 
Do góry