reklama
LuckyJuly2016
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 8 Marzec 2016
- Postów
- 355
Paula dabro i Iwona powodzenia i szybkiego powrotu do formy, zdrówka dla maluchów! [emoji5][emoji106]
To sie zaczyna wysyp maluchów! Chcą zdążyć przed finałami euro [emoji6][emoji28]
Paula gdyby było cieżko zanuć "Mam te moc! Mam te moc!" [emoji6]
Mi pasuje jeszcze ze 2 tyg wytrzymać... [emoji33]
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
To sie zaczyna wysyp maluchów! Chcą zdążyć przed finałami euro [emoji6][emoji28]
Paula gdyby było cieżko zanuć "Mam te moc! Mam te moc!" [emoji6]
Mi pasuje jeszcze ze 2 tyg wytrzymać... [emoji33]
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
panna_migotka
Mama Igusi/Majowe Mamy'08
Paula, Iwona - też trzymam kciuki :-)
Lizzy_
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 28 Styczeń 2016
- Postów
- 1 547
No właśnie. Mam nadzieję, że na nasze porodówkowe wieści też ktoś będzie jeszcze czekałGutka czyli też czekasz z nami do drugiej połowy lipca,proszę się nie spieszyć bo nas już mało zostanie niedługo;-)
Fazerka, a o Tobie pamiętam, bo do dziś wspominam ateński upał jak koszmarnie znosiłam z 10lat temu na wycieczce. I bynajmniej nie byłam w 9. miesiącu ciąży
Julka89.89
Cudzie trwaj..
- Dołączył(a)
- 4 Grudzień 2014
- Postów
- 6 069
Dziewczyny jak ja sie ciesze, ze juz mam wszystko poprane i poprasowane. Teraz pralam jeszcze ten kocyk banbusowy i poduszke i skarpetki. Pralam recznie i jak skonczylam to myslalam ze urodze. Powiesilam i niech schnie. Mam nadzieje ze dobrze wyplukalam.
Needi
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 3 Marzec 2013
- Postów
- 2 035
Zmotywowalaś Tarzana finansami czy powabnym biodrem?Witajcie dziewuszki![]()
Lizzy masuje masujeoprocz tarzana to robie doslownie wszystko zeby jak najszybciej urodzic ale cos uparty ten moj synus jest
ale dziekuje ze pamietalas o mnie
Paula trzymam kciuki za Was!!!
Skarbie to nie Twoja wina ze porod wczesniej sie rozpoczal! Tak mialo byc! Ja widzisz nie oszczedzam sie w ogóle a maly nie chce wyjsc. Moim skromnym zdaniem to jest juz zapisane tam gdzies u gory kiedy nasz Szkraby postanowia wyjsc na swiat.. i proszę nie wmawiaj sobie ze cos będzie nie tak z maluszkiem bo tak byc nie musi!! Ja wierze w to ze bedzie wsio okglowka do gory i mysl pozytywnie!!
A co do oxy to mialam w pierwszej ciazy.. teraz na 99% bede miec wywolywany porod wiec tez mnie oxy czeka.. mozesz u siebie poprosic o znieczulenie?
Iwona pewnie juz po![]()
aleee super!!!
Gwiazda kciuuuukasy trzymam :*
Kkasiulka Ty to zuch dziewczyna jestesdasz rade na bank
:*
Hie hie a nie mowilam ze zaczniemy sie sypac w drugiej polowie czerwca![]()
aleeee faaaaaaajnie
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Julka to samo wczoraj pomyślałam. Dobrze ze nie muszę już prasować.
Ciekawe co tam u dziewczyn
angelika1989
Zaciekawiona BB
biapl łączę się z tobą w stresach, też mam pozytywny GBS :/
Dziękuje Dziewczyny,śle niestety gbs pozytywny i od razu zadzwoniłam do kliniki w której bede rodzic zeby w akta wpisali mało tego mam alergie na penicylinę...położna z która rozmawiałam przed chwila wpisała wszystko w akta i powiedziała ze trzeba bedzie mnie i dziecku podać antybiotyk po porodzie.Co do ktg to tu robia od 30 tc,ale ja miałam pierwsze w 33 tc.Pozdrawism z bólem głowy:,(
reklama
julita1212
Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*
- Dołączył(a)
- 16 Grudzień 2008
- Postów
- 17 639
też czekam na wieści.....Nie ma wieści???????????
No nic, widzę, że tu dzisiaj cisza...
Każda czeka...
Idę więc obiad robić
Lizzy - no też mam taką nadzieję![]()
a o 18 meczyk
Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 11 tys
- Wyświetleń
- 702 tys
Podziel się: