reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
A brzuszek się obiża tuż przed porodem czy może dużo wcześniej jak z tym czopem?
Brzuch może obniżyć się dużo wcześniej, nie ma reguły..

Moja siostra miała jeszcze gorzej, bo wody się saczyly a żadnej akcji nie było, podali dwie kroplowki oxy i dalej nic. Po tym założyli jej balonik żeby na siłę zrobić rozwarcie ale też za bardzo nie szło, a on powinien wypaść sam, tylko że nie wiem z jakiej przyczyny ale jej wyjęli na siłę przy 7 cm.. Cierpiała strasznie.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też miałam pierwszy poród wywoływany oxy..No nic fajnego, ból jest i nie jest to łatwe.Już do mojej gin mówiłam, że modle się żeby po prostu samo w nocy albo w dzień przyszło a nie znów oxy...Wydaje mi się że ten prowokowany poród jest trudniejszy bo organizm na siłę sie zmusza do działania i nie ma kompletnie zgrania z fizjologią.Oczywiście jak się trzyma malucha na rękach to się o wszystkim zapomina ale dla mnie wspomnienia z tego porodu to nic fajnego...jeszcze to szycie...brr. Dość długo też dochodziłam do siebie.Inne kobietki po sn śmigały a ja miałam masakrę.Jedyne pocieszenie dla mnie to że było to w miarę szybko od 10:00 pierwsza kroplówka a 13.35 już po wszystkim.:yes:
 
Ja też się boję. Masz u siebie zzo?
marzenie zzo u mnie, nie ma co liczyć nawet nie ma takiej opcji :(((


Dzisiaj bolą mnie strasznie wargi w dole i do tego co jakiś czas takie dość bolesne kłucia w podbrzuszu hmm możę coś się tam dzieje ? ( brzuch mi sie obniżył juz 2 tygodnie temu, w pierwszej cazy nie miałam zadnej z tej "przypadłosci" )
 
To mnie tak w nocy bolało ...... teraz ćmi.
W moim przypadku te typowe skurcze porodowe były bardzo regularne jak w zegark, ale nie chciałam jechać w nocy więc przeczekałam do rana i tak już chyba z 4 cm rozwarciem przybyłam do szpitala. Nieufna spokojnie rozpoznasz skurcze regularne porodowe od tych przedporodowych.
 
Wiecie co..złapał mnie dół :( masakra.

Boję się porodu...ja mam jakieś chore wyobrażenia, że nie dam rady i będę tam mdlała, nie będę mogła oddychać i co najgorsze będę panikować :(
 
Czesc dziewczyny, jak po meczu? Mnie brzuch bardzo boli a w zasadzie żołądek, zjadlam wczorajsza zapoekanke z pieczarkami i miesem, banana, placka z masa orzechowa, troche chipsow...mix straszny, a teraz pokutuje :(
 
W moim przypadku te typowe skurcze porodowe były bardzo regularne jak w zegark, ale nie chciałam jechać w nocy więc przeczekałam do rana i tak już chyba z 4 cm rozwarciem przybyłam do szpitala. Nieufna spokojnie rozpoznasz skurcze regularne porodowe od tych przedporodowych.
To ja poproszę takie bóle do 4cm rozwarcia ;))))
 
reklama
no właśnie zamówiliśmy już dwa tygodnie temu, wybraliśmy adamexa aspene no i mamy czekać do max 6 tygodni niby pan powiedział że raczej będzie wcześniej ale nie wiem czy móił prawdę czy powiedział to widząc moją minę ze zdziwieniem.....
To fakt szarości są teraz modne, ale my mieszkamy na wsi, spacery nie zawsze będa w super słoneczna pogodę wiec jak bedzie ciapla plucha i zawieucha wolałam ciemny wózek i taki tez wybraliśmy koler

Ja na Adamex Aspena właśnie miałam czekać max 6 tyg ale był po kilku dniach myślę że się nie opóźni u Ciebie :biggrin2:
 
Do góry