reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Iwona35 bardzo Ci dziękuję, też bym wolała żeby był rozmiar w miesiącach podany, ale w hurtowni gdzie dzisiaj byłam wszystie czapeczki miały rozmiar wg obwodu główki.
 
reklama
Needi ładniutki kosz [emoji106]

Dziewczyny współczuje teściowych, moja nie najgorsza ale nie chce jej na zbyt wiele pozwalać bo by mi życiem chciała kierować. Ale wiecie ze my tez kiedyś będziemy mieć synowe... Uuu aż sie boje! [emoji28]
Mogę byc zołzowata teściowa jak synowa bedzie "nieciekawa" [emoji85]
Iwona35 śliczne ciuszki! [emoji5]
Dzudka a nie masz kogoś kto by mógł pomoc? Brata, szwagra, tatę?
Mi dzis zamontowali meble w łazience i małe poprawki w kuchni, juz pewnie z rok temu to miało byc zrobione to sie wkoncu doczekałam [emoji6]
Dziewczyny a kupujecie kaftaniki? Bo ja nie mam wogole i sie zastanawiam czy dokupic(?)
Mam bodziaki krótkie i długie, pajace, czapeczki i tak mi sie wydaje ze moze nie potrzebuje kaftaników...? Doradźcie prosze


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
I myśle ze wypad na kawę z koleżanka był dobrym pomysłem, troche poprawiło mi to humor [emoji108]

Szkoda tylko ze chyba sie dzis nie wyspie bo Mężu tak chrapie ze szok! [emoji24]
Młodemu tez to chyba nie pasuje [emoji57] bo cos mi "grzebie" w brzuszku


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A u nas auto nie działa. Mieliśmy poltorej miesiąca w naprawie. W takim tempie to urodze a auta dalej nie bedzie.. juz sie nawet nie chce denerwować. Spalam w dzien i teraz nie moge zasnąć..
 
zmykam spać dziewczyny bo padam na twarz.......
wreszcie ogarnęłam prasowanie małego ubranek teraz muszę nadrobić zaległości w prasowaniu córci sukieneczek;P i męża koszulek, ja nie mam zbyt dużej garderoby teraz wiec mam luzik.....

dobrej nocki:)
 
Julka to reklamujcie naprawę, chyba ze to cos zupełnie innego było robione...
Ale nie martw sie na zapas, napewno wszystko dobrze sie ułoży [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Needi ładniutki kosz [emoji106]

Dziewczyny współczuje teściowych, moja nie najgorsza ale nie chce jej na zbyt wiele pozwalać bo by mi życiem chciała kierować. Ale wiecie ze my tez kiedyś będziemy mieć synowe... Uuu aż sie boje! [emoji28]
Mogę byc zołzowata teściowa jak synowa bedzie "nieciekawa" [emoji85]
Iwona35 śliczne ciuszki! [emoji5]
Dzudka a nie masz kogoś kto by mógł pomoc? Brata, szwagra, tatę?
Mi dzis zamontowali meble w łazience i małe poprawki w kuchni, juz pewnie z rok temu to miało byc zrobione to sie wkoncu doczekałam [emoji6]
Dziewczyny a kupujecie kaftaniki? Bo ja nie mam wogole i sie zastanawiam czy dokupic(?)
Mam bodziaki krótkie i długie, pajace, czapeczki i tak mi sie wydaje ze moze nie potrzebuje kaftaników...? Doradźcie prosze


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Moge liczyć na pomoc np szwagra ale też pracuje do późna...no nic może jakoś w weekend cos zaczniemy chociaż mój M pracuje. Matko już bym chciała mieć z głowy co najważniejsze !
 
Iwona35 - zamiar to ja też mam :laugh2::laugh2:
Julita, ja rodziłam Mikołaja 02 czerwca i czapeczki miałam na początek też bawełniane, ale z siateczką i bawełnianym daszkiem. Co do lodów to chyba można jak się ma anginę, ale ręki nie dam sobie uciąć, natomiast na pewno można po wycięciu migdała, na obkurczenie :tak:
Dżudka, możemy sobie rękę podać!
Julka, współczuję!:wściekła/y:
Lucky - ja wolę body niż kaftaniki i przy poprzednich dzieciach mi się te kaftaniki nie sprawdziły wcale...

Z tymi rozmiarami czapeczek świra idzie dostać, na każdej co innego :/ Albo miesiące, albo 1,2 itp. Na niektórych rozmiar, ale nie wiadomo, który jest najmniejszy. W ubrankach to wiadomo, że np. 56 to malutkie, a w tych czapeczkach???? :oo:


Moi teściowie już nie żyją, mój tata też :(

Dobrej nocy!

Mam nadzieję, że się Młoda jutro rozkręci, no chyba, że teraz już się będzie tak tylko rozpychać :baffled:
 
reklama
Needi ładniutki kosz [emoji106]

Dziewczyny współczuje teściowych, moja nie najgorsza ale nie chce jej na zbyt wiele pozwalać bo by mi życiem chciała kierować. Ale wiecie ze my tez kiedyś będziemy mieć synowe... Uuu aż sie boje! [emoji28]
Mogę byc zołzowata teściowa jak synowa bedzie "nieciekawa" [emoji85]
Iwona35 śliczne ciuszki! [emoji5]
Dzudka a nie masz kogoś kto by mógł pomoc? Brata, szwagra, tatę?
Mi dzis zamontowali meble w łazience i małe poprawki w kuchni, juz pewnie z rok temu to miało byc zrobione to sie wkoncu doczekałam [emoji6]
Dziewczyny a kupujecie kaftaniki? Bo ja nie mam wogole i sie zastanawiam czy dokupic(?)
Mam bodziaki krótkie i długie, pajace, czapeczki i tak mi sie wydaje ze moze nie potrzebuje kaftaników...? Doradźcie prosze


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Lucky powiem Ci że ja zawsze wolałam kaftaniki bo łatwiej się ubiera i teraz na początek też kupiłam pare, nie za dużo bo wszystkie mają długie rękawy a podejrzewam że tak do miesiąca dzieciątko już zacznie reagowac na temp. otoczenia i będzie mu za ciepło , wtedy body na krótki rękaw
 
Do góry