reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

bardzo ci współczuje remontu...i nie dziwie sie że masz doła, ja też mam huśtawkę nastrojową masakryczną, ale dziś kupiłam sobie trochę kwiatów na balkon i jakoś usta same się uśmiechają. zaraz będę pakowała torbę dla mnie a w weekend spakuje dla małego.
a teściowa ,,....szkoda slów... a co twój mąż na to jak ona tak cię obraża? mieszkacie razem?




Iwona dobrze mówi, a jak się będzie pluła to powiedź ze się od niej tego nauczyłaś:)

Mnie się wydaje że mi się brzuch obnizył...

dziewczyny ja się już w nocy budzę z takim lękiem że usnąc nie mogę.......chcę mieć już poród za sobą.......no boje sie panicznie tego bólu...
a wiesz,że mneij boli jak podaczs porodu nie skupiasz się nabólu tylko na mysli że idzie dzieciątko i jeszcze moment i przytulisz? To działa. Dwa razy wypróbowałam a rodziłam bez znieczulenia:)
 
reklama
Paula ale tekst ...oj psychiczna teściowa nie ma co.
Julita każda się boi porodu...raczej ..... ale musimy dac radę ! dla naszych szkrabów !Ja sie ciesze wypranym fotelikiem -taki ładny sie zrobił :D
Remont.....współczuje....dlatego my plany mieszkaniowe po ur przenieśliśmy....juz miałam remonty przeprowadzki w wcześniejszej ciąży...i kto wie czy mi nie "pomogła" na minus....więc olew teraz ...
 
Paula, to masz taką teściową jak ja. Większej zołzy nigdy w życiu nie spotkałam . A jest tak fałszywa i podła ze nie da się opisać . Od zawsze chciała żebyśmy się rozeszli , nawet co jakiś czas namawiała jakąś babę zeby mojego męża za zaciągnęła do łóżka. Kilka osób mi o tym powiedziało .
 
Iwona o jaaa:szok: .....pewno i moja by sie ucieszyła ale ja tej satysfakcji jej nie dam....ostatnio cos tam do męża burknęłam to mi powiedziała że bym uważała bo mnie zostawi..niech jeszcze raz tak powie to sie jej chyci nie na żarty....po tylu latach razem bedzie mi p...coś takiego....A ja że pamiętliwa jestem ..więc wypomnę w odp. momencie.
Obiad trzeba robić.,...a ja leń na maxa..... i przy tej pogodzie spać mi sie chce...
 
dziewczyny jeśli któraś używać będzie husteczek nawilżających Nivea to są w promocji w naturze a jak się wyda 30zł za artykuły nivea baby to się otrzymuje misia:)
 
Iwona o jaaa:szok: .....pewno i moja by sie ucieszyła ale ja tej satysfakcji jej nie dam....ostatnio cos tam do męża burknęłam to mi powiedziała że bym uważała bo mnie zostawi..niech jeszcze raz tak powie to sie jej chyci nie na żarty....po tylu latach razem bedzie mi p...coś takiego....A ja że pamiętliwa jestem ..więc wypomnę w odp. momencie.
Obiad trzeba robić.,...a ja leń na maxa..... i przy tej pogodzie spać mi sie chce...
no te teściowe to jakieś idiotki!!!

ja zrobiłam pomidorówkę:(
zjadłam bułke z miodem i świezymi truskawkami i mi nie smakowała, mnie już nic nie smakuje:(

a spać poszłabym od ręki.
 
Taaa niech mu znajdzie żonę sama-niech zgadnę -bogatą z domem i kasą a i zapomniałam najlepiej dr hab ...taka najlepsza pod słońcem. hehehheheh i pomyśleć że po 15 latach potrafi cos takiego powiedzieć.....a olew na to ....Ja też umiem być wredna i złośliwa :D
ale bym zjadła truskawek..kusi mnie zrobić w syropie i klika dzemików .....
 
reklama
Do góry