reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Iwona tak patrzę ty masz juz 34 tydzień + pare dni, wiec jak masz się stawić za 2 tyg. to już będzie prawie termin, więc może długo nie poleżysz :)
Iwona77 wychodzi na to,że Twój młodszy łobuzuje z zazdrości, może jak mała się urodzi i ją pokocha to będzie jak ręką odjął..już bliżej niż dalej to się przekonamy :) Bracia, zwłąszcza starsi w końcu zaczynają być rycerzami dla swych sióstr i tej myśli się trzymajmy:)
 
reklama
witam
Lizzy chyba tez miałabym pół dnia palpitację serca......
Mój mąż też zaznaczył że go 2 tyg nie bedzie ,tylko nie wie kiedy....WIecie o 2 tyg. opieki po porodzie męża nad żoną !!!????
Kaska to głupie w największy upał na zewnątrz ...ehhhh faktycznie niektórzy nie myślą.....Zdrowia !
Gwiazda kciuki masz jak zawsze !
Agula oj zdrowie to Ty masz.....ja ledwo łaże....
Julka no reklamacja usługi jak nic ! oj każdy by się wk...
Mocz w lodówce długo może leżeć...oby nie w cieple żeby się bakterie nie namnażały...Ja czasem o 5 musze do pojemniczka...a ide kilka godzin póxniej do labolatorium...
Ja dziś wyprałam fotelik.....i nic wiecej mi sie nie chce....
Ulga bo pada i chłodek jest. uffff
wszystkim dobrego dnia !

A do mnie wczoraj wreszcie dotarł fotelik:) ale się cieszyłam jak dziecko:)
 
Cześć Wam

U mnie totalna beznadzieja..wykończy mnie ten remont i wszystko dookoła. Na 3 tyg przenosimy się do mojej mamy więc muszę zacząć nas pakować ale nie mam siły zupełnie. porażka...chyba moje hormony buzują, dzisiaj mam ewidentnie zły dzień i wszystkiego dosyć więc nie będę Wam przynudzać.


Iwonaimaja - dobrze, że wychodzisz do domku dzisiaj :)
Iwona77 - całe szczęście że to tylko skręcenie a nie złamanie
Flammie - mój dzidziolek też tak się układa tylko to wybrzuszenie mam z prawej strony pępka, jak kładę rękę to jest tak twardo, to chyba pupka :) już się nie mogę doczekać aż go przytulę
Julka - współczuję, tyle kasy i w dalszym ciągu jakiś problem....masakra z tymi mechanikami i wszystkimi innymi majstrami ech....

Na pocieszenie wczoraj od teściowej usłyszałam, że sobie nie dam rady z dzieckiem także miło :)
 
Cześć Wam

U mnie totalna beznadzieja..wykończy mnie ten remont i wszystko dookoła. Na 3 tyg przenosimy się do mojej mamy więc muszę zacząć nas pakować ale nie mam siły zupełnie. porażka...chyba moje hormony buzują, dzisiaj mam ewidentnie zły dzień i wszystkiego dosyć więc nie będę Wam przynudzać.


Iwonaimaja - dobrze, że wychodzisz do domku dzisiaj :)
Iwona77 - całe szczęście że to tylko skręcenie a nie złamanie
Flammie - mój dzidziolek też tak się układa tylko to wybrzuszenie mam z prawej strony pępka, jak kładę rękę to jest tak twardo, to chyba pupka :) już się nie mogę doczekać aż go przytulę
Julka - współczuję, tyle kasy i w dalszym ciągu jakiś problem....masakra z tymi mechanikami i wszystkimi innymi majstrami ech....

Na pocieszenie wczoraj od teściowej usłyszałam, że sobie nie dam rady z dzieckiem także miło :)
nie dasz rady bo?
 
Widze ze u kazdej z nas samopoczucie okropne.. u mnie brak motywacji,leze i nic nie robie. Mialam sie uczyc na ostatni egzamin a ni sie po prostu nie chce. Jutro.zostaje z synem mojej siostry pol dnia wiec tez sie nie poucze. No i trudno ;)
 
Cześć Wam

U mnie totalna beznadzieja..wykończy mnie ten remont i wszystko dookoła. Na 3 tyg przenosimy się do mojej mamy więc muszę zacząć nas pakować ale nie mam siły zupełnie. porażka...chyba moje hormony buzują, dzisiaj mam ewidentnie zły dzień i wszystkiego dosyć więc nie będę Wam przynudzać.


Iwonaimaja - dobrze, że wychodzisz do domku dzisiaj :)
Iwona77 - całe szczęście że to tylko skręcenie a nie złamanie
Flammie - mój dzidziolek też tak się układa tylko to wybrzuszenie mam z prawej strony pępka, jak kładę rękę to jest tak twardo, to chyba pupka :) już się nie mogę doczekać aż go przytulę
Julka - współczuję, tyle kasy i w dalszym ciągu jakiś problem....masakra z tymi mechanikami i wszystkimi innymi majstrami ech....

Na pocieszenie wczoraj od teściowej usłyszałam, że sobie nie dam rady z dzieckiem także miło :)
bardzo ci współczuje remontu...i nie dziwie sie że masz doła, ja też mam huśtawkę nastrojową masakryczną, ale dziś kupiłam sobie trochę kwiatów na balkon i jakoś usta same się uśmiechają. zaraz będę pakowała torbę dla mnie a w weekend spakuje dla małego.
a teściowa ,,....szkoda slów... a co twój mąż na to jak ona tak cię obraża? mieszkacie razem?

Bo teściowa tak mnie "kocha i dobrze życzy" :) ma taki styl ze zawsze przy kimś musi mi czymś dopiec i podciąć skrzydła


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

to rób to samo:) z usmiechem:) ja tak "wychowałam " teścia
Iwona dobrze mówi, a jak się będzie pluła to powiedź ze się od niej tego nauczyłaś:)

Mnie się wydaje że mi się brzuch obnizył...

dziewczyny ja się już w nocy budzę z takim lękiem że usnąc nie mogę.......chcę mieć już poród za sobą.......no boje sie panicznie tego bólu...
 
reklama
Do góry